A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
09.08.2017 12:12 195.200.254.***
Re: Palm Azur Yanis láska  

Ahoj Lado, četla jsem tvůj příspěvek a ráda bych si s tebou o něčem popovídala. Můžes mě prosím kontaktovat na e-mail: m_lady@centrum.cz? Díky, Martina

Milka77 07.08.2017 11:29

pro 109.81.208
pokud byl příspěvek určen pro mne, pošlu ti e-mail

Neregistrovaný uživatel
05.08.2017 21:40 109.81.208.***

Ahoj...četla jsem tvůj příspěvek a zaujalo mě,že nejste manželé.Prosím můžeš mě kontaktovat emailem (sonduliinek@seznam.cz)..Měla bych pár otázek, jestli ti to nevadí.Moje švagrová právě prožívá tuniskou lásku a todle téma je u nás aktuální....Moc děkuji..... :-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
30.07.2017 22:19 89.24.131.***
Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Ahoj holky, jak jsou na tom fotografové v hotelech ? Neznáte některá Chahira z hotelu Le Prezident. Dělá tam tento rok fotografa. Děkuju

Neregistrovaný uživatel
21.07.2017 10:15 93.153.43.***
Yas Ine  

Ahojky, znáte někdo animátora Yas Ine letos v hotelu Bravo v Monastiru, jinak v Lella Baya v Hammametu ? Věk 23let, pokud ano, jaké s ním máte zkušenosti? Potřebuji kamarádce "rozsvítit" 8-)

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 20:07 78.24.10.***
Re: Hledá se 2007Re:  

Já jsem taky byla registrovaná ale uz jsem vše zapomněla heslo atd na orbiku.2007 colombes :-@

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 20:00 78.24.10.***

No práce tam Je když má vzdělání....animátory spíš dělají kluci z vesnic a tedy mimochodem animator ma o ohdne min než pedagog.Rekl ti plat zda se mohu optat?Prijde mi taky že kecá a do Cz jsem zvědavá tedy zda za tebou přiletí víza by mohl dostat jako pedagog ale jít za práci možná.Když ne tak kecá bohužel .Osudová láska-chápu tady jsou cz muži o dost jiný....A kord na seznamce.Bejt tebou pokud to myslí vážně at ti přidá na zájezd až tam budeš poslat ti nic nemůže .Nemyslím to zle ale chce tě tam i on a je jedno ze na to máš.Fakt jak píšou jiné ženy jsou falešný moc.zalaskovaná to nepoznas.Internet nic nestojí. Pár dinaru-ze ti volá a píše .....je to hezké naši cz kluci to nedělají tedy ne tak intenzivne

Milka77 20.07.2017 15:06

Ahoj Lado, přečti si příspěvky, které se tu psaly bezmála před deseti lety. Čas letí, ale příběhy se opakují a zlomená srdce zůstávají... Já bych Ti moc přála, aby Ti to s ním vyšlo. Opravdu. Jestli chceš, napiš mi do SZ. Mohly bychom to spolu probrat. Žiju s Tunisanem v jedné domácnosti čtyři roky, i s mým synem, zde v Čechách. Nejsme manželé, děti spolu nemáme, ale život s ním je, jak to říct jedním slovem, rozpačitý (?).
Podepisuju se pod slova jedné slečny, či paní, která tu tehdy popsala své zkušenosti a prohlásila že: "Délka vztahu s Tunisanem je přímo úměrná ženině trpělivosti".

Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 09:54 195.200.254.***
Malíř Abdel - POZOR  

Také přispěji svou troškou do mlýna. Cca před rokem jsem se seznámila s malířem Abdelem. Klasika - ze začátku vše krásné a sluníčkové, kupoval mi dárky, cítila jsem se s ním jako princezna... No ve zkratce - zjistila jsem, že to přibližně stejnou dobu táhne ještě s jednou Češkou a co mě dorazilo - ani to nezapíral! Přiznal se a začal mi vysvětlovat, že je už starší (nějak přes 40) a hlavně hodně bohatá a že mu pomůže dostat se do Evropy. Když jsem se ho zeptala, jak si to tedy dál představuje, tak mi řekl něco v tom stylu, že ona mu posílá nemalé částky peněz, které si schovává bokem pro nás, abychom měli něco do začátku, až bude tady v Čechách. Že prý ona, kdykoliv si řekne, pošle a že už si takhle našetřil několik tisíc euro. No poslala jsem ho víte kam, ať si dál ždímá tu hloupou chudinku, ale na tohle já fakt nejsem.

Jo a ještě jeden gól - zjistila jsem, že vždycky, když jsem s ním byla a pak odjela domů, tak ona za ním hned přijela. Prostě jedna odjela a druhá přijela. A to mi ještě milostivě oznámil, že začátkem května dal přednost mě a že si toho mám vážit, protože jsme s tou ženskou přijely ve stejném termínu, ale jí nakecal, že má moc práce a navíc daleko, zatímco byl se mnou a jakmile jsem odjela, tak za ní hned jel na jeden den do hotelu - samozřejmě pro peníze.

Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 23:31 46.135.37.***
Re: Hledá se 2007Re:  

Ahoj, náhodička. Já po deseti letech nakoukla. Ale nevím jestli si vůbec vzpomenu jak jsem se to tu vlastně jmenovala :D Tak zavzpomínám a možná se i přihlásím :D

Holky, vyprdněte se na tunisany. Já si to už přes tři roky užívám s italem. Mají super jídlo, skvělý smysl pro humor a od na jihu to vypadá úplně stejně :D Mezi mým druhým mužem a nynějším je pouhých 200 km středozemního moře a život je s ním báječný :D °)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu