A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 17:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
14.11.2017 18:56 193.85.230.***
Green palm hotel  

Holky znate nekoho z hotelu Green palm, nebo Sidi Mansour? Dejte si pozor pred animatorem, co si rika Speero (Spiro ) svym jmenem Mahmoud ( nebo tak nejak podobne )

Carmen81 15.10.2017 18:56
Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

ja to taky prozila napis mi prosim mail jazierko21@gmail.com

Carmen81 15.10.2017 18:49
prosba  

prosim vas baby zna nektera tohohle chlapika z hotela Thapsus v Mahdii? Jmenuje jse Salah...kdyz jo piste moc pomuzete diky

Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 16:24 109.81.208.***
jak dostat tunisana do ČR  

Ahoj potřebovala bych poradit, máte někdo zkušenost s tím, že jste se seznámily s tunisanem a dostaly jste ho sem do Čech? Aspoň na pár dní nebo na pořád? Co pro to musím udělat já a on? prosím napište na email ewe22@post.cz Díky moc za každou radu (((clap))) (((clap))) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.09.2017 11:34 37.48.55.***

Chtěla jsem se poptat zda máte někdo zkušenosti s animátorem Mague na Fb se jmenuje Majdo z hotelu na Djerbe Palais Des Iles?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.09.2017 17:16 37.188.168.***

Ahoj, já jsem se po 2 měsících (dovolená na Djerbě) vrátila zpátky do Tunisu s tim, že jsem si zakoupila pouze letenku, čekal na mě na letišti a poté jsme jeli k jeho rodině, kde jsem poznala maminku a bratry. Můžu říct že to byla nejúžasnější dovolená mého života...maminka si mě moc oblíbila, s bratry a tím svým vyvoleným jsem stále denně v kontaktu, ačkoliv si stále nejsem jistá zda takový vztah má vůbec budoucnost...ráda ti povím více. Kdyžtak napiš na fb Zuzana Plíšková nebo mail zuzanapliskova@seznam.cz.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 19:35 217.75.221.***

Ahoj Helco, rada bych si s Tebou napsala.. mam neco podobneho. Mohli bysme si vymenit rady a tak :-) mail mam jaji123@seznam.cz muzeme se pak spojit vic a nepsat si tady.. chci tam totiz jet taky zpatky a mohli bysme spolu :-)

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 12:23 88.100.253.***

Ahoj, rada ti poradim, napis mi na fb Kristyna Dyedekova

HelčaP 30.08.2017 17:42

Ahoj holky, začátkem sprna jsem letěla do Tuniska na dovolenou. Čekala jsem,že tuniští muži budou po mě asi koukat a sem tam na mě někdo i pískne, přece jenom jsem vysoká blondýna a tak mě vůbec nezarazilo to,že mě obsluha hotelu často zdravila, mavali na mě,ptali se mě jak se mám a jak se jmenuju,...vždyť to znáte. Jednoho dne u večeře jsem si ale všimla jednoho číšníka,který se na mě pořád dívá a usmívá se a tak jsem mu ze slušnosti začala úsměvy opětovat a najednou mi došlo,že je i docela pěkný. A tak jsem se začala těšit na snídaně a večeře kde jsme se denně setkavali. Pokaždé se na mě usmíval,mrkal na mě,klepal mi na rameno a pak se to začalo stupňovat tak,že mi vždycky vzal talíř,doprovodil mě ke stolu,odsunul mi židli a zeptal se,jak se mám a pak mi řekl,že jsem velmi krásná. Poslední večer jsem mu řekla, že odjíždím ráno domů,tak se se mnou loučil,objimali jsme se, pusu jsem mu vlepila :-D a vzájemně se přidali na fb a hned ráno když jsem odjížděla jsme si začali psát přes messenger. Prvních pár dnů jsme si psali jen tak o životě a posílali si vzájemně selfička :-D a pak mi napsal,že mě miluje a já nevím co to do mě vjelo,ale taky jsem mu napsala,že ho miluju a od te doby se to rozjelo,pořád si píšeme jak se milujeme,voláme si přes messenger a koukáme na sebe přes vebku,atd.atd. myslím,že nejsem nijak extra zamilovaná,ale chtěla bych ho ještě jednou vidět. Zve mě,ať za ním dojedu, když jsem řekla,že nemám peníze,odvětil,že mi peníze pošle,hlavně ať přijedu,no vůbec nevím co mám dělat,ale tahne mě to zpět víc a víc,jenže na druhou stranu se strašně bojím letět někam sama a bojím se,jestli by na mě neudělal nějaký podraz,atd. A teď se vás holky ptám,máte některá podobnou zkušenost? Letěli jste sami do tuniska? Bydleli jste třeba i u něj? (Řekl mi,že budu spát u něj doma). Prosím podělte se se mnou o svou zkušenost. Dekuji,Helča

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 07:30 37.188.171.***
Re: Palm Azur Yanis láska  

Ahoj Lado, ozvi se mi prosim na email: kubatova.bk@seznam.cz. Take bych si s tebou rada popovidala.:-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu