A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 13:15 94.113.164.***
Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Chtěla bych přidat příspěvek do diskuze jako registrovaný uživatel,ale nevím,kde se zaregistrovat. Poradíte,prosím ? :-)

Sa3ida 12.05.2016 00:00
Re: Dostavaj neco od statu????umrtí,penize,materska  

... tak jsem se zeptala manžela jak to je a zde je odpověď:
Za předpokladu, že žena nikdy nepracovala a muž pracoval příležitostně - tedy bez smlouvy - dostane vdova, resp. děti od státu zaplaceno zdr. pojištění do získání plnoletosti a jí se pokusí zprostředkovat práci.
Pokud on by pracoval na smlouvu dostávala by ona prý asi 60% jeho platu do smrti popř. do dalšího sňatku.
Jinak je to opravdu na podpoře rodiny.
Nicméně by mi celkem zajímalo jak by to bylo v ČR :-D zda by v situaci, kdy žena nepracovala a manžel jen příležitostní melouchy měla ona nárok na vdovský důchod .. no nevím, ale mám pocit, že ani sociální systém v ČR není tak benevolentní :-\

Neregistrovaný uživatel
09.05.2016 06:54 78.24.10.***

Ja vim.Toto jsem nechtela vedet vim to.Jo dal od turist.zony.nikdo zeny nepracuji vetšinou tot je realita.No ptala jsem se zda neco dostavaji.konkratne jsem psala o žene ktera je vdova a nepracovala nikdy...neptam se na neco jineho.Vim pomahaji si . Bud tahaj penize z turistek manzele nebo fešaci v turist zone.Toto znam .

Neregistrovaný uživatel
18.04.2016 15:10 93.153.59.***

Od revoluce tam zeny take pracuji. Abych rekla pravdu, tak zeny ktere tam znam bud pracuji, nebo studuji. Nepracuji jen zeny v duchodovem veku. Pravda, znam jen par rodin v Mahdii a v Tunisu. Ale pracuji, v supermarketech, ve fabrice,asistentka pravnika, maserky, kadernice, ve zdravotnictvi, uklid v hotelich,.... zeny tam pracuji. Ptate se na Tunisko, nebo ne?
Pokud ma ta pani sirsi rodinu, urcite ji pomuzou. Rodiny opravdu drzi hodne pospolu.

Neregistrovaný uživatel
16.04.2016 18:23 78.24.10.***

Takže pokud chapu nemají nic když nepracuji ženske pač se tam nic nemusi platit zdr.a soc.no a když ji zemře manžel který nepracoval jen přilezitostně takze bez smlouvy nedostane na ďeti nic pokud ma jako vdova?hrozny.vetsina zen tam nepracuje to vim.dekuji

Neregistrovaný uživatel
15.04.2016 07:23 93.153.59.***

Pokud delaji ve statni sfere tak ano, duchod maji. Obecne plati ze se rodina o seniora postara,babicka hlida deti/vari/..., navzajem si pomahaji, tedy i financne.
Zda maji materskou-nejsem si jista, myslim ze ve statni sfere ano, ale toto na 100% nevim... Ale hlavne materska je velmi kratka,jen par mesicu, podobne jako napr.v USA. Pak se zena vraci do prace, hlidaji babicky.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.04.2016 07:48 78.24.10.***
Dostavaj neco od statu????umrtí,penize,materska  

Dobry den damy.Nenašla jsem tema ....zajimalo by mě zda tunisanka dostava mateřskou a cca kolik.Pokud ji zemře manžel dostane neco na deti i sebe?samozřejme nikdy nepracovala.....dostavaji Tunisani neco?Je tam nejaky social.system?Duchod?Vite?Dekuji moc za informace :-\

Neregistrovaný uživatel
14.04.2016 07:34 78.24.10.***
Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

No plat 200dinar byl tak mozna v roce 2001.v roce 20O6 byl uz 400dinaru.Maji se tam jak my tady v Čr a nepracuji 12cky ci dele.Jo aTunisan z vesnice kazdy chce do eu.mysli že litaji zlatý holuby zadara do hubyTakže nevim kde berete informace co tu pišete.Ano česka cestovka v uvozovkach plati 12tisic plus animator ma ubytovani jidlo zdarma a penize zprodeje cd.binga atd.....vyjde si treba i na 18za mesic! (((H)))

Neregistrovaný uživatel
08.04.2016 08:47 176.107.123.***
Re: houda yasminn hammamet  

Ten, ze by stal za hrich? Ani nahodou! Holky jestli chcete Tunisana musite brousit v luxusnich kavarnach a ne kuchaře, animatory a podobne. To poznate jiny zivot, nez past nekde ovce!!!! :-D

Neregistrovaný uživatel
14.01.2016 08:26 84.242.116.***

Ahojky. Neplánuje někdo Djerbu v lednu? Hledám spolucestující :-\

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu