A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 11:45 89.103.105.***
Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Jsem ráda, že žádné zde uvedené čmoudy neznám.A lituji zoufalky, kterým nic jak tito vychcánkové nezbývá <3

• Anonym (1)
  • abasta
lindushka1a 06.09.2016 11:18

Ahoj všem,
neznáte prosím někdo Noufela z Hamametu? Často se bavil s ochrankou, číšníky z barů na pláži nebo plavčíky od vodních spporů. Okolí hotelu bousten, samira club.. děkuji :)

Neregistrovaný uživatel
21.08.2016 14:54 213.155.239.***
Primasol el Mehdi - Mahdie. Srpen 2016  

Zdravim vsechny, zajimaly by me informace o animatorech z tohoto hotelu, pokud neco vite. Konkretne o animatoru jmenem Magy. :-)

Neregistrovaný uživatel
20.08.2016 13:42 31.133.12.***
Re: Carlo hotel Carribean Mahdia  

Zapomeň na něho, čím dřív tím líp!!!! Všechny jsou stejný jak přes kopírák- i miss you, i love you. Nevěř mu nebo budeš nešťastná. Uchovej si pouze pěkné vzpomínky na něho.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.08.2016 15:44 83.208.163.***
Carlo hotel Carribean Mahdia  

chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto animátorem!! měla jsem s ním letní románek ted na dovolené , stále si spolu píšeme,voláme, pořád mi říká at přiletím,že mě miluje a chce mě vidět ,mám strach abych nenaletěla ...
Dějuji za info =-O

Neregistrovaný uživatel
07.07.2016 19:12 5.170.110.***
Život v severní Africe  

Ahoj holky, právě vyšla knížka o životě v severní Africe, hlavně v Alžírsku a Libyi, ale je tam kapitola i o Tunisku. Popisuje, jak žijí Arabové a Tuaregové, jaké mají domácnosti, jaký mají vztah k Islámu a tradicím...Jsem autorka a všechny zkušenosti mám po měsících života v Africe. Kvůli práci jsem dlouhodobě pobývala i v Tunisku. Kniha je ke stažení zde http://cestujsama.cz/downloads/ebook-sahara/

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 13:15 94.113.164.***

Chtěla bych přidat příspěvek do diskuze jako registrovaný uživatel,ale nevím,kde se zaregistrovat. Poradíte,prosím ? :-)

Sa3ida 12.05.2016 00:00
Re: Dostavaj neco od statu????umrtí,penize,materska  

... tak jsem se zeptala manžela jak to je a zde je odpověď:
Za předpokladu, že žena nikdy nepracovala a muž pracoval příležitostně - tedy bez smlouvy - dostane vdova, resp. děti od státu zaplaceno zdr. pojištění do získání plnoletosti a jí se pokusí zprostředkovat práci.
Pokud on by pracoval na smlouvu dostávala by ona prý asi 60% jeho platu do smrti popř. do dalšího sňatku.
Jinak je to opravdu na podpoře rodiny.
Nicméně by mi celkem zajímalo jak by to bylo v ČR :-D zda by v situaci, kdy žena nepracovala a manžel jen příležitostní melouchy měla ona nárok na vdovský důchod .. no nevím, ale mám pocit, že ani sociální systém v ČR není tak benevolentní :-\

Neregistrovaný uživatel
09.05.2016 06:54 78.24.10.***

Ja vim.Toto jsem nechtela vedet vim to.Jo dal od turist.zony.nikdo zeny nepracuji vetšinou tot je realita.No ptala jsem se zda neco dostavaji.konkratne jsem psala o žene ktera je vdova a nepracovala nikdy...neptam se na neco jineho.Vim pomahaji si . Bud tahaj penize z turistek manzele nebo fešaci v turist zone.Toto znam .

Neregistrovaný uživatel
18.04.2016 15:10 93.153.59.***

Od revoluce tam zeny take pracuji. Abych rekla pravdu, tak zeny ktere tam znam bud pracuji, nebo studuji. Nepracuji jen zeny v duchodovem veku. Pravda, znam jen par rodin v Mahdii a v Tunisu. Ale pracuji, v supermarketech, ve fabrice,asistentka pravnika, maserky, kadernice, ve zdravotnictvi, uklid v hotelich,.... zeny tam pracuji. Ptate se na Tunisko, nebo ne?
Pokud ma ta pani sirsi rodinu, urcite ji pomuzou. Rodiny opravdu drzi hodne pospolu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu