A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
17.05.2015 10:59

ivusinka5 Dotaz :D  

Ahoj znáte animátora Mamadu nebo jak se to píše? Tohle je jeho profil na fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002372577522

Já s ním nic nemám ;-) měla jsem před několika lety, jen mě o něm zajímají informace, tak jestli s ním někdo máte zkušenost, tak mi dejte vědět, buď tady nebo do zpráv ;-) Děkuji :-)

10.05.2015 18:54

clone | 80.188.122.*** Re: Hote Dar Ismail  

Ano poznala sem :-)

03.04.2015 13:14

pastorekhonza Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Hodně žen letí právě na animátory.

09.03.2015 21:45

| 89.15.236.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Facebook daddie hladdie,napis;)

05.03.2015 21:42

Denisa Zouari | 37.188.135.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Hledám spolucestující na Djerbu, odlet 6.4. 2015 Mnichov :-)

02.03.2015 16:23

Zairuška | 90.177.203.*** Re: Ziza  

Vše co tu řešíte o tunisanech je pravda,jsou všichni stejní bez rozdílu.

• Anonym (1)
21.02.2015 07:58

honha | 151.237.225.*** Re: to tedy koukám  

riadh ben mahmoud >:)

06.02.2015 15:19

honha | 89.176.64.*** to tedy koukám  

byli jsme v tunisu 2014c vše ok, najednou začal animátor mojí polovičce pořád vypisova t FB a skype, nakonec to dopadlo, tak, že mě řekla, že ho pozvala do čr a mě vyrazila po pěti letech soužití, 8-), následně asi začal taky žádat nějaký fin, pořád vyvolával, že ji zve do rodny a moje již bývalá se strašně těší na neobyčejný zážitky, tak jí to přeji, at si užije, akorát mě mrzí, že v 45 už by mohla mít rozum, že ji stejně jako jiné jenom oblbuje ve dne v noci přes skype aby získal pozvání dočr, byl tzv. vrcní animátor a musím uznat, že je i pěkný mladý ( 30 ) chlapík takže čau jdu balit věci a stěhuji se jinam ach jo - (((clap))) (((clap))) (((clap)))

03.02.2015 02:05

lisa alex | 66.85.139.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Dobrý deň, ja som Lisa Alex, som tu pre túto dobrú správu rozšíriť do celého sveta o tom, ako som sa dostal bez milenca back.I sa zbláznili, keď mi moja láska odišiel inou dievčinou minulý mesiac, ale keď stretnem priateľa, ktorý zaviesť ma DR OSAGIE veľkú posla na veštca, že slúži, rozprával som problém DR OSAGIE o tom, ako ma môj bývalý láska opustila, a tiež, ako som potreboval získať prácu vo veľmi veľkom company.He len povedal mi, že prišiel som na správnom mieste bol aj bude stále moje srdce túžbu bez akýchkoľvek vedľajších effect.He mi povedal to, čo musím urobiť, potom, čo bolo urobené, V ďalšie 2 dni, Moja láska mi zavolala a bolo ospravedlnenia pre bývanie ma už skôr, a tiež v budúcom jeden týždeň po moja láska mi zavolal, aby prosil o odpustenie, som bol pozvaný na pohovor, v mojom požadovanom spoločnosti boli aj potreba pracovať ako riadiaci director..I som tak šťastná a ohromený, že musím povedať, že sa to do celého sveta kontaktovať DR OSAGIE na e-mailovú adresu a získajte všetky svoje problémy solve..No problém je príliš veľký na to, aby solve..Contact ho priamo na: drosagiesolutioncenter@gmail.com. a dostať svoje problémy vyriešiť, ako som ja ..... OPÄŤ ZA JEHO e-mailovú adresu: drosagiesolutioncenter@gmail.com

• kimona
  • serzant
  • Anonym (5)
26.01.2015 22:21

Jolana | 89.177.11.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Takhle by to mohlo končit na dovolené v Chorvatsku. Ne v Tunisu. Nedostal co chtěl.Ještě chce dárky, prachy, pozváni. =-O

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze