A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
12.08.2015 11:37

| 62.84.150.***  

Ahojky znáte někdo chlapy jménem Hamadi Weryemi nebo Wissem Battikh?
Hamadi je plavčík na Djerbě u Sun Clubu..
Kamarádky se zabouchly,tak je chci varovat...:-D

09.08.2015 13:35

Petra | 81.200.55.*** číšník issam  

sháním informace o Issamovi z baru v hotelu Ksar na Djerbě.Hezký černoch nádherné tělo.Díky za jakékoliv info

• Anonym (4)
09.08.2015 13:28

| 81.200.55.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Holky znáte některá číšníka Issama z baru na hotelu Ksar na Djerbě? Hezký černoch pěkná postava.Díky za jakoukoliv info

09.08.2015 13:26

| 81.200.55.*** Re:  

mamadu znám z Ksaru z Djerby.Menší černoch mooc sympatický.Pěkný prase.

02.08.2015 12:37

Katka | 91.217.53.***  

Ahoj, prosím Vás neznáte některá animátora z Hotelu Delphin el Habib ? má přezdívku Mizou, ale jinak se jmenuje Hamza.

31.07.2015 22:06

Klarys | 46.13.60.*** vincci taj sultan  

Nazdarek,znate animatory z hotelu Taj sultan?

30.07.2015 21:45

Petra | 83.208.166.*** rozvod v tunisu a následná svatba opět v tunisu  

Rozvod v Tunisku

Ahoj všem , rada bych se poradila s ostatními kdo ma jakékoliv zkušenosti co se tyče mého případu .
Před 6 lety jsem si vzala tunisana a sňatek platil jen v Tunisu v ČR jsem nic nelegalizovala. Před 3 lety jsme se rozešli, a on podal zadost o rozvod v Tunisku konkrétně v Gafse. Ja odletěla zpět do ČR a od te doby nejsem s nim v kontaktu jen mi dvakrát před 3 lety poslal pozváni k rozvodu. Jenomže jsem poznala dalšího tunisana kterého miluji a který vím ze si se mnou nehraje s chtěla bych si ho vzít a problém je v tom ze i kdyz jsem pro ČR svobodná tak nevim jak jsem na tom po 3 letech v Tunisku ...pravděpodobně jsem rozvedena ale nevim jak postupovat i kdyz mi v ČR na matrice vydají vysvědčení o způsobilosti a udělám si všechny papíry a poletim si ho vzít jestli nebude problém tam u nich. Jestli stačí pro Tunisko ty dokumenty co mi kdysi poslal k rozvodovemu řízení a jsem u nich řádně rozvedena nebo jak, uz je to 3 roky. Teoreticky bych měla byt pro Tunis rozvedena ale otázka je jak hluboce to zkoumají . Nechci si vyřídit bez problému papíry k sňatku , pak tam letět a zjistit ze je někde nějaký zádrhel z minulosti .
Prosím poraďte jinak jediné co mi zbývá je kontaktovat tuniskou ambadadu v Praze jestli je vše v pořádku.

29.07.2015 19:37

abasta Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Je malý, je z Djerby, ale jinak bydlí v Tunisku? a Djerba je podla teba v Toronte? :-\

29.07.2015 19:11

Tereza | 109.80.147.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Neznáte prosím vás Animátora Nina je malý z djerby ale jinak bydlí v Tunisku nemáte na něj někdo prosím Facebook měla jsem s ním takový románek :D Potrebovala bych informace děkuji

28.07.2015 13:39

AkinoreW | 109.164.90.*** Re: nika  

to bylo mě? znáš ho z jiného hotelu? sem tam se musím smát co mi napíše :-*

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze