A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
29.06.2015 11:00

whichi Re:  

znám, před 14 dny :-)

28.06.2015 22:06

| 81.200.57.*** Re:  

Ano co potřebujete

25.06.2015 23:51

maja81  

znáte někdo animátora Mamadu z Djerby? díky :-!

• Anonym (1)
25.06.2015 23:39

maja81 Re: Dotaz :D  

z jakého hotelu? Djerba - Meninx? 8-)

20.06.2015 22:25

slunce1602  

Dobrý večer.

Mám dotaz,znáte tu některá animátora z hotelu Nesrine,jméno Nandam?

12.06.2015 13:34

anerii Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Já se setkala s různými animátory, samozřejmě za mlada nechyběla ani ta letní láska :)

11.06.2015 17:16

Briseis Hledáme příběhy  

Zdravím všechny ženy, které se setkaly s beznessem. Rádi bychom napsali Váš příběh. Diskrétnost zaručena. Prosíme, ozvěte se nám. Budeme se tomuto tématu věnovat.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/324254/cesky-neberte-si-domorodce-a-pozor-na-islamisty-varuje-ministerstvo-pred-sezonou-dovolenych.html

10.06.2015 21:25

abasta Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Hlavne vedia nakecat toho! Ešteže si na tu operáciu nenápadne nevypýtal od teba. to by im tak bolo podobné. ;-)

• Anonym (1)
10.06.2015 20:44

Petra | 95.173.219.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Do Tuniska jezdíme spoustu let, setkala jsem se s mnoha animátora. Každý je jiný. Jak někdo napíše, že se všichni chtějí dostat do Evropy, tak to není pravda! Setkala jsem se s animátory, kteří jsou tunisani, ale žijí od malička v Německu s rodiči a i přesto jezdí každé léto pracovat do Tuniska, setkala jsem se s animátorem, který má mamku italku tátu tunisana a i přes to žijí vsích i společně v Tunisku, sam nám řekl ze se mu v Itálii nelíbí, že tam je moc drog. Hodně animátorů si timto povoláním vydělávají na studium a nebo jsou nemocní a potřebují na operaci(i s takovými jsem se setkala) a někteří to dělají protože je to baví a nebo nemají co jiného dělat. Znám animátora, který má vystudovaného učitele arabštiny a i přes to dělá animátora. A věřte, není to lehká práce brzo ráno vstávají a jdou spát po 1 v noci, nemají žádné volno (po obědě trénují na večerní program) a plat mají cca 200 dinárů, což je asi 2600Kč na měsíc!! Letos v hotelu byli i slovenské animátorky, byli tam přes cestovku a celý den nedělali skoro nic a plat měli 200 euro!!

Ze všech dovolených, co jsem tam byla jsem vždy usoudila, že to nemají lehké a i přes to jsou moc milí! A jak se chováme my k nim, tak se chovají oni k nám! Tohle by mel vědět každý člověk, co jede do Tuniska!

• Anonym (2)
17.05.2015 10:59

ivusinka5 Dotaz :D  

Ahoj znáte animátora Mamadu nebo jak se to píše? Tohle je jeho profil na fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002372577522

Já s ním nic nemám ;-) měla jsem před několika lety, jen mě o něm zajímají informace, tak jestli s ním někdo máte zkušenost, tak mi dejte vědět, buď tady nebo do zpráv ;-) Děkuji :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze