A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko

.
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
17.09.2014 22:56

habibi33 Re: DÁMY !!!Utrácejte své peníze za sebe !!!  

Hurá ,jedna chytrá holka ,moc ti fandím.

17.09.2014 22:55

habibi33 Ahoj  

Děkuji ,al radit umí každý,můj postoj není zaujatý ,ale reálný a je mi těch holek co naletí moc líto.Můj mail habibi33@seznam.cz napiš ,budu moc ráda D. :-[

17.09.2014 22:38

Marta | 109.81.208.*** Maro Andolsi  

Ahoj, znáte někdo animátora Maria Andolsi?

15.09.2014 16:05

| 85.70.42.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

To právě, že ne :-) :-) to se přece nesmí říkat, že je to pro výzkum, prostě normálně se chovat jako obyčejný turista ........ale respektuju vaše názory, věřím, že můžou být pravda, akorát zrovna já jsem se s tím nesetkala no, nic víc. .a to jsme měli v týmu hezké holky, ani ony se nesetkaly s tímto. Pouze jeden jednu trochu řekněme balil, ale v rámci toho, že se spolu jenom bavili, nic víc......no.....

15.09.2014 14:12

Deena Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Teda já nevím jak ti animátoři , ale kdyby se mě někdo přímo ptal , jestli chci do Evropy a řekl mi že je to výzkum pro kdoví jakou agenturu, tak ti taky řeknu že nechci. Přece si nezkazím , oficiálně , dobrou pověst .

15.09.2014 12:40

Michaela | 85.70.42.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Výzkum byl proveden sociologickou agenturou na téma zaměstnání - animátor v hotelu. Bylo nás 10 členů, ženský, chlapi. Asi jsme narazili každý na jiné animátory. Nechápu tu ironii, výrazy sebeobětování, nelehká práce, to má být jako výsměch? Proč? Jenom jsem napsala, že jsem se opravdu nesetkala s tím, že by Tunisani chtěli do Evropy. Tohle bylo v jiných zemích, že hodně cestovali. Ale samozřejmě, že můžete mít pravdu. Každý má jiný výzkum. Rozhodně to nezesměšňuju. A pokud jde o ten český jazyk, tak za čárkou či tečkou se píše mezera.

14.09.2014 11:57

Lucie | 193.86.101.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Ahojky, co to je ten black list a kde ho najdu?? :-\

12.09.2014 22:22

| 90.177.157.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

pardon překlep: přišly! Nerada bych byla napadena,že neumím česky.A to by mně opravdu,ale opravdu mrzelo. :'(

12.09.2014 20:42

| 90.177.157.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Tak, tak, Deena,máš pravdu.Výzkum je výzkum a nelze ho brát na lehkou váhu.Jak by k tomu naše výzkumničky přišli.Tolik práce a sebeobětování. O:-) A to nebezpečí číhající na ně. :-$ Nelehká práce.Tak výzkumničkám zdar!!! :-)

12.09.2014 13:23

Bla | 193.179.167.*** Re: Animátoři, láska v Tunisku apod.  

Ja byla v Tunisu a na Djerbe několikrát a muzu rict ze podle mého laickeho vyzkumu jde polovine animatoru o to dostat cervenej pas a odstěhovat se do Evropy a proto jsou schopni ,,milovat,, jakoukoliv evropanku (mladou, starou, hubenou, tlustou, hezkou, ošklivou) :-D :-D :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze