A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

07.12.2007 18:31:20 | admin

admin Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+

le zenith   Renata (31.30.48.***) 20.08.2014 10:31

Ahojky děvčata, otázečka, nějaká zkušenost s číšníkem jménem Alis z hotelu le zenith??? Obsluhoval na hlavním baru. Děkuji za odpovědi :-) :-)

0

Re: DÁMY !!!Utrácejte své peníze za sebe !!!   habibi33 12.08.2014 15:17

Díky za pochopení.Opravdu přeji všem jen dobré,ale tuniskáláska je jen psychovydírání.Každá žena co jí ulpí alespoň jedno slovo co jsem napsala je už teď vítězkou.Kamarádka zastavila byt,kvůli takovému svatému borcovi a byla ráda ,že jí zbyl holý zadek a když jsem jí to říkala "zlatě svatě" odpověděla -"když je láska ,peníze jdou stranou" ,taky špatně dopadla a druhá známá si ho vzala "borce" a s maminkou se v čecgách bály spát s ním pod jednou střechou.Delegátky od Eximu co už tam nyní nejsou ,to co líčily za hrůzy ......ženy to mají hold na světě těžší,ale žádná se přece nenarodila bez mozku,nic jí neomlouvá a nikdo jí nepolituje.Když jsem se vracela od moře na letištipěkná asi 45letá žena hystericky plakala a dávala všem okatě najevo ,jak je zamilovaná a jak jí puká srdce,chtěla jsem jít za ní a zeptat se."Vy jste nemocnáb.olí ás něco?Umřel Vám někdo? Ne? tak bych Vám nejraději dala za hloupost pár facek.

0

Re: DÁMY !!!Utrácejte své peníze za sebe !!!   (217.11.253.***) 12.08.2014 14:07

píšeš hrozně trefně habibi30! tak to opravdu je, ale kdo přijede do Tunisu a nezná mentalitu Arabů, tak hravě skočí na jejich řečičky, oni vědí,že jejich hra funguje v 99% a v romantickém prostředí je na "lásku" zaděláno. Ale i u nich platí mrchy mají štěstí. Fakt je ten, že když nevyhovíte, tak hned ukáže svoji pravou tvář :-)člověk se jen diví

0

Re: 60-leté puberťačky -to je ten nejubožejší hnus!!!!   Deena 12.08.2014 12:58

No vidíš , jaká jsi byla šikovná .Aspoň víš, že už to nemáš dělat 8-) .
Od začátku říkám to samý. Když se tam holka zamiluje a láska je opětována , přeju jim to. Když z holky její "láska" tahá peníze nebo různé dary , vadí mi to . Ale když je holka pitomá a nechá si to dlouhodobě líbit, je to její chyba. Jestli je to ale dohoda mezi nimi -ty se mnou vlezeš na 10 minut do postele a já ti za to dám nový laptop-je mi to jedno.

0

Re: 60-leté puberťačky -to je ten nejubožejší hnus!!!!   (80.241.32.***) 12.08.2014 12:35

ne Deeno nebyl...upozorňovala jsem na F&B managera Ibrahim El Sayed....a jen tak mimochodem, já ze sebe prachy tahat nenechala, utekla jsem okamžitě jakmile začal první náznak .... Víc komentářů již opravdu nemám....ono je to jak je vidět jak se to vždy hodí tobě...

0

Re: 60-leté puberťačky -to je ten nejubožejší hnus!!!!   Deena 12.08.2014 10:10

Jo a zapomněla jsem , ano vadí mi to když ti kluci si ze všech "svých lásek " dělají pokladničky ,ale ty pokladničky s tím souhlasí, jinak by se z nich pokladničky nestaly.

0

Re: 60-leté puberťačky -to je ten nejubožejší hnus!!!!   Deena 12.08.2014 10:03

Teď ti trochu nerozumím, jestli si pamatuju , tak jsem psala, že je to celej Alain Delon , jestli je řeč o tom samém pánovi. To byl fakt "fešák" a to co chce mu koukalo z očí i na fotce. Když myslíš že jsem k tobě neslušná,tak fajn. Já bych na něj fakt nevlezla a určitě tam jsou hezčí kluci na výběr a zamilování. A myslím že to není neslušnost říct názor někomu, kdo ze sebe nechává dlouhodobě tahat prachy a myslí si že je to z lásky. Už se to tady psalo milionkrát a stejně si nikdo nedá pozor.
Dole jsem psala o tom, že mi nevadí když si to ti dva spolu domluví, tam jde o oboustranný obchod a svědomí nikoho z nich určitě netíží.

0

Re: 60-leté puberťačky -to je ten nejubožejší hnus!!!!   (80.241.32.***) 12.08.2014 09:34

Tak teď nevím Deeno jestli si tak trochu neprotiřečíš....na jiné diskuzi jsi mne sepsula, když jsem se zamilovala a bohužel samozřejmě naletěla, takže jsem pouze dala upozornění na dalšího bezness...žádný mladíček,ale pán o 3 roky starší jak já...tak místo toho abys napsala to tady teď píšeš, tak jsi měla jen poznámky ve stylu...která by na tohohle chlapa vlezla....Tak milá dámo snad trochu úcty a slušnosti to za prvé - ne každý musí mít stejný vkus jako ty...a zadruhé tím co tady teď přispíváš, jak ti to vadí.... si teda velmi protiřečíš....si teda oproti tvým posledním komentářům protiřečíš... :-\

0

Re: DÁMY !!!Utrácejte své peníze za sebe !!!   Petr (90.180.216.***) 09.08.2014 23:47

Ale ja to holkam preju ... dokonce bych byl moc rad, kdyby se za nima nastehovaly do tunisu ... to by ty jejich 'milovane tunisany' asi jeblo :-) a tenhle jednoduchy geneticky material by byl tam a ne tady, takze by jste holky udelaly neco i pro tuto zemi :-).

0

Re: DÁMY !!!Utrácejte své peníze za sebe !!!   (31.133.8.***) 09.08.2014 21:53

A co tam jezdíš dělat, když ti tak vadí? Určitě jsi tam známá firma a mají z tebe srandu.

0

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze