A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Co se děje letos s počasím v Tunisku

11.05.2018 14:24:23 | Alíček
Alíček
Už jsem tam byla 3x od 20.5. a vždy bylo hezky. Teď denně s hrůzou sleduju počasí, zataženo, oblačno, ale voda 17, to už i Jadran má 21 a to mám odlet za pár. A zeptám se nejde někdo koncem května nebo později do Mahdie?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.05.2018 19:02 77.236.206.***
Re: Co se děje letos s počasím v Tunisku  

Ahoj ja letim do MAhdie 2.6.. Jezdím každy rok začátkem června a koncem záři
Zažila jsem i začátkem června zimu, seděli jsme ve flausovych bundach na plazi. A v loni koncem záři 4 dny seredne. Take mam z toho obavy. Neleti nekdo do Lti mahdia beach? Ja už po několikáté do tohoto hotelu.

Neregistrovaný uživatel
12.05.2018 18:50 194.228.79.***
počasí Tunisko  

Kromě jedné dovolené v Tunisku v červnu, jsem vždy jezdila v září.Počasí vždy krásné, moře jako kafe, ale výjimky potvrzují pravidlo, takže loni v Mahdii od 6.9. po příletu šok - druhý den vítr že palmy pomalu ležely, lilo a chladno. Naštěstí to trvalo 2 dny,ale i tak
jsem byla nemile překvapena.Takže nikdy není počasí jisté.

Neregistrovaný uživatel
12.05.2018 13:26 194.213.47.***
Re: Co se děje letos s počasím v Tunisku  

někdy je začátek sezony studenější jak Evropa, s tím se musí počítat

Alíček 11.05.2018 14:24
Co se děje letos s počasím v Tunisku  

Už jsem tam byla 3x od 20.5. a vždy bylo hezky. Teď denně s hrůzou sleduju počasí, zataženo, oblačno, ale voda 17, to už i Jadran má 21 a to mám odlet za pár. A zeptám se nejde někdo koncem května nebo později do Mahdie?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu