A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Klub českých žen žijících v Tunisku

21.07.2010 21:07:45 | january
january
Milé dámy, vzhledem k mé sobecké žízni po české komunikaci, mě napadlo založit Klub. Ty z vás, které zde dlouhodobě pobýváte, jistě občas trápí nedostatek typicky ženských rozhovorů v rodné řeči a tak pravidelná či nepravidelná setkání jistě uvítáte. Nezáleží na věku, postavení či vzdálenosti, ale na chuti potkat se. Takže tentokrát vážně January
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.08.2018 14:45 78.45.80.***
Re: Zarzis a okolí  

Ahojky přemýšlím o tom ze se tam prestehuji.co vše je potřeba k přestěhování

Neregistrovaný uživatel
18.06.2018 20:28 46.174.37.***
prosba  

Dobry vecer vas klub jsem nasla nahodne potrebovala bych poradit mam pritele v tunisu mesto sfax uz 5 let kazdy rok se setkavame na djerbe v hotelu vzdy si rezervujeme hotel a prozijeme krasnou dovolenou ted mam zarezorvovany hotel pres cestovku a chtela jsem ted kdyz skoncil ramadan aby si muj pritel take rezervoval hotel delame to tak kazdy rok ale na recepci se snim ani poradne nebavili muj hassen je trochu stresmen tak se s toho sesypal ja jim taky napsala ddo hotelu email odpovedeli mi ze je jim lito ale nemuzou to udelat takteda nevim jake to bude setkani potrebovala bych poradit jestli znate v tunisu cestovni kancelare rezervolava bych mu pokoj pres nejakou cestovku tesime se na sebe cely rok moc dekuji kdo mi nejak poradi

Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 00:50 89.103.157.***
Re: Klub českých žen žijících v Tunisku  

Ahoj,mám přítele v Tunisku,Douz.Kontaktuj mě na email ismailu@post.cz :-))

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 07:33 88.146.96.***

Ahoj,chystam se prestehovat do Tuniska,Douz,poradíte mi?

Neregistrovaný uživatel
18.07.2017 12:48 212.79.110.***

Ahoj holky, ženy! :) Uvažuji o dlouhodobějším pobytu v Tunisku. Je tu někdo, kdo by mi poradil, předal informace ohledně legálním pobytu, co vše zařídit atd....Mám tam přítele a viděli jsme se naposledy před 3 lety. Rozhodla jsem se, že bych se tam prozatím přestěhovala. (miluju pláže a moře <3 ) Pokud si někdo chce popovídat o tom, nebojte se mi ozvat, budu jedině ráda za všechny rady.. muj email : didisek6@seznam.cz O:-)

Neregistrovaný uživatel
23.04.2017 16:44 89.103.157.***

Ahoj ,ozvy se na můj email potřebuji poradit Tunisko díky asha666@seznam.cz jsem Čech....

Neregistrovaný uživatel
23.04.2017 15:59 89.103.157.***

Ahoj.Mužeš se mi posím ozvat ?Také mám přítele v Tunisku.Email asha202@email.cz Jsem z Prahy ahoj Jana

Neregistrovaný uživatel
11.01.2017 00:54 147.228.209.***

ANO, jinak musite pronajmout nejaky soukromy byt.

Tunisan v Cechach

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 18:09 31.132.17.***

Ahoj, chci jet v lednu do Tunisu,máme zaplacený hotel, ale nemohu tam být se svým přítelem tunisanem. protože nejsme manželé, takže musíme mít dva pokoje ? Děkuji za radu Mona

Neregistrovaný uživatel
07.10.2016 01:48 95.85.240.***

Ahoj s pritelem chceme odejit do Tunisku... jak to tam je s praci a podobne dekuji za odpoved... :-)

Email: Orsagovalenka@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu