A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Svadba pre slovenky v Tunisku

31.10.2008 15:33:23 | Hobi
Hobi
Ahoj všetci,
viem že o svadbe sa tu už dosť hovorilo, len stale sa niečo meni, chcem sa spytať konkretne sloveniek, ktora z vas podstupila svadbu v Tunisku?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.11.2018 11:58 188.123.115.***
Re: Svadba pre slovenky v Tunisku  

Prosim...co potrebujem ku svadbe v tunisku..a kolko to stoji?? dakujeeem Silvia

Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 07:01 88.212.40.***

Ahojte.. a nechcete sa podelit o to ako ste sa so svojimi muzmi spoznali a s cim vas tak dostali ze ste sa rozhodli s nimi spojit zivoty ? :) ja tiez mam niekoho odtial na kom mi velmi zalezi tak ma to nejak prirodzene zaujima...v okoli nemam nikoho s takou skusenostou... :)

Neregistrovaný uživatel
03.10.2018 10:04 62.46.22.***
Re:  

Ahojte..tiez ma caka zivot s Tunisanom..

Neregistrovaný uživatel
19.08.2018 11:51 188.104.157.***
Re: Po svadba  

Dobtý deň . Ja by som mala otázku . Prosým poraďte mi. Čo ste potrebovali aké papiere k uzavretiu manželstva v Tunisku? A odkial tie papiere zaobstarať. Neaké už mám aj ja. Bola by som rada keby sme sa skontaktovali. Takisto by som mala mať sobáš v Tunisku. Ďakujem pekne vopred. S pozdravom Žaneta. Prajem vám pekný nedelný deň.

Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 23:16 87.244.201.***

Presne toto son potrebovala,velmi pekne dakujem . Chcem sa ale opytat,mozem poslat vsetky tieto dokumenty na tunisku amb. Vo Viedni cez dotycnych ludi co to vybavuju ?

Neregistrovaný uživatel
10.04.2016 22:58 91.113.1.***

Dobry vecer..Nedate mi na seba kontakt ? Uz ste tym presli ? Dakujem

Neregistrovaný uživatel
22.01.2016 16:22 95.105.160.***

www.mzv.sk
www.mnv.sk

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.01.2016 16:20 95.105.160.***

Všetko potrebné nájdete na stránke ministerstva zahraničných vecí presný postup sranda s papiermi stojí okolo 500 eur, posledná pečiatka z Európy je ambasáda Tuniska vo Viedni, v Tunisku pečiatka na ministerstve zahraničných vecí a potom už len notár a zmluva, opäť pečiatka ministerstva a už môžete posielať do Káhiry na superlegalizaciu a potom preklad do SJ a požiadať o slovenský sobášny list a následne požiadať na cudzineckej polícii o víza na zlúčenie rodiny, keď dajú súhlas tak v Káhira Tunisan môže žiadať na základe Svk sobasneho a povolenia cudzineckej polície o víza všetko je na stránke ministerstva zahraničných vecí a vnútra

• Anonym (1)
Samar 19.10.2015 18:49

Dopoviem len toľko - že ak nááhodou plánuješ mu na niečo takéto mu finančne prispieť, tak radím studenú sprchu, rozum do hrsti a nič nedať - aj toto je spôsob ako preveriť toho "pána ozajstného". Seriózny chlap by snáď na niečo také prachy nepýtal a ani nevzal. :-)

• Anonym (1)
Samar 19.10.2015 18:46

To skutočne netuším, ako to tam teraz majú. Snáď ti niekto poradí, kto toto v poslednom čase riešil.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu