A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

TUNISKO VOJNA - VYKOUPENÍ??

05.03.2018 19:32:42 | týna127
týna127
Ahoj, vím že tohle téma se tu řešilo xkrát,ale před dlouhou dobo a konkretní odpověd jsem nenašla, proto oživuji.
Stejně jako hodně holek tady jsem byla na dovolené v Tunisku a stejně tak, jako vy, jsem neodolala prázdninovýmu dobrodružství, sladkým řečem atd atd s místním týpkem...
už půl roku si píšeme, voláme.asi klasika..ted poslední dobou míň, a když jsem se ptala co se děje tak prý mu došel povolávací rozkaz že má nastoupit do armády..už potřetí mu to prý poslali. a že nechce a že budto může jít na vojnu na rok, anebo se vykoupit- prý 5000 TND a vojna 21 dní.
příjde mi mega ulítlé 5000 TND když platy tam jsou kolem 300-500 max,
ale - chtěla jsem se zeptat, která z vás stím má zkušenost? opravdu se nechystám posílat nikomu žádné peníze, to ani omylem, jen chci vědět, jestli víte někdo opravdu, jestli to tam takhle funguje, ale přece jen 5000? blbost ne?
setkaly jste se s tím? možná může být nějaká cena za to,aby nemusel jít na vojnu, je mu 26 a to tuším u nich verbují.
jde mi spíš o to, jak moc si vymýšlí a lže.víte jak. :) díky všem

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 21:23 85.132.203.***
Re: TUNISKO VOJNA - VYKOUPENÍ??  

co prosím presne znamená ze se to tak normalne dela na 21dni? a nevite jaka je tw částka? prave 5000 vzdyt to je treba skoro rocni plat kdyby to meli pouzit jen na tohle..blbost dle mne

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 19:43 147.228.209.***
Re: TUNISKO VOJNA - VYKOUPENÍ??  

Ano, to je blbost, takhle se to dela normalne ze jdes na 21 dni a neco zaplatis, ale si nemyslim 5000 tnd, coz je hodn moc

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
týna127 05.03.2018 18:32
TUNISKO VOJNA - VYKOUPENÍ??  

Ahoj, vím že tohle téma se tu řešilo xkrát,ale před dlouhou dobo a konkretní odpověd jsem nenašla, proto oživuji.
Stejně jako hodně holek tady jsem byla na dovolené v Tunisku a stejně tak, jako vy, jsem neodolala prázdninovýmu dobrodružství, sladkým řečem atd atd s místním týpkem...
už půl roku si píšeme, voláme.asi klasika..ted poslední dobou míň, a když jsem se ptala co se děje tak prý mu došel povolávací rozkaz že má nastoupit do armády..už potřetí mu to prý poslali. a že nechce a že budto může jít na vojnu na rok, anebo se vykoupit- prý 5000 TND a vojna 21 dní.
příjde mi mega ulítlé 5000 TND když platy tam jsou kolem 300-500 max,
ale - chtěla jsem se zeptat, která z vás stím má zkušenost? opravdu se nechystám posílat nikomu žádné peníze, to ani omylem, jen chci vědět, jestli víte někdo opravdu, jestli to tam takhle funguje, ale přece jen 5000? blbost ne?
setkaly jste se s tím? možná může být nějaká cena za to,aby nemusel jít na vojnu, je mu 26 a to tuším u nich verbují.
jde mi spíš o to, jak moc si vymýšlí a lže.víte jak. :) díky všem

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu