A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

| admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.05.2021 20:43 141.170.144.***
Re: FB Skupina Bezness Djerba 

Můžu se prosím zeptat, proč je daný hoch na black listu? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
10.04.2021 21:53 94.113.126.***
Re: Tunisan ale správny 

Ahoj. Napiš mi . :-\ siaaa@post.cz

Neregistrovaný uživatel
08.04.2021 11:46 178.143.34.***
Správny Tunisan 

Ešte som zabudla napísať že som bola s ním na svadbe jeho bratranca a zoznámili má s celou rodinou takze neverím že je zlý ako väčšina z nich. Už má požiadal o ruku a dostala som prsteň po jeho mame ktorá mu ho dala pre mňa a videla som to na vlastne oči.Chceli by sme sa vziať ale neviem kde je to jednoduchšie či v Tunise alebo na Slovensku. Jediná vec ktorá mi na ňom vadí je že veľmi žiarli na môjho ex. S mojimi deťmi je kamarát a oni ho majú radi. Môžete mi niektorá poradiť ak máte podobnú skúsenosť? Budem veľmi rada lebo už neviem čo mám robiť. Ďakujem

Neregistrovaný uživatel
08.04.2021 11:20 178.143.34.***
Tunisan ale správny 

Ahojte
Chcem len povedať že nie všetci sú herci. Ja som spoznala môjho priateľa v roku 2019 na dovolenke v hoteli Rosa Rivage a stále sme spolu. Bola som za ním iba 2 krát pretože som sa rozvádzala kvôli nemu. A bola som u neho doma a bývali sme pár dní u nich a potom sme si prenajali byť spolu. Jeho rodina má prijala ako svoju dcéru a to som od neho staršia o 21 rokov. Nemyslím si že všetky vzťahy s Tunisanmi sú o klamstve a o dostanî sa do EU. On chce práveže aby som žila tam ale ja nemôžem pretože mám 2 deti. Ak máte niekto podobnú skúsenosť a viete mi poradiť ako ho môžem dostať na Slovensko budem rada. Ďakujem :-)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
08.12.2020 15:10 89.103.152.***
Re: 

Ahoj holky, budte strasne moc opatrne.. Uzivejte si ty krasny kluky tam ale neblaznete s laskou, svatbou atd. Mam spoustu zkusenosti s nimi a do jednoho jsou vsichni jako pres kopirak. Vecer pred odletem dostanete zpravy typu ja jsem se asi zamiloval... nemuzu z toho usnout, mam te plnou hlavu.. Odletite a hned zacne zaplava zamilovanych sms zprav ktera nepolevuje. A na toto dejte pozor. Oni presne vedi jak a kam zenskou nasmerovat, presne vedi na co se ptat a kdy to pouzit a to neni laska ale psychicka manipulace aby Vas dostali tam, kam potrebuji. Miri hlavne na citliva temata a timhle Vas dokonale oblbnou. Budou Vam posilat tisice zamilovanych zprav o tom jak se strasne tesi az za nimi zase prijedete, ze jste ta nej ze vsech.. Vse je uzasne a srdickove ale pozor, kazdy ma svuj vymysleny pribeh o zivote (samozrejme se hodi na to kde konkretni divka zije),maji spoustu falesnych jmen a profilu a hlavne nezapomente ze tahle zeme je zeme katastrof. Kazdy den se muze prihodit neco. Pocinaje rozbitym telefonem, kamaradem v nemocnici nebo hospitalizace v nemocnici nejakeho rodinneho prislusnika ci znameho. A tady nastrazte usi. Nekteri si reknou rovnou o penize ale nekteri vyckavaji az jim je po jejich psychickem vydirani nabidnete sama. Presne vedi jak zeny reaguji a kdyz je maji omotane kolem prstu, tak jak Vas chteli omotat a emocialne dostat na jejich stranu, jste ztracene. Kazdy je samozrejme jinak zdatny a zkuseny takze toto trva ruzne dlouho nez se odvazi prijit s takovymto scenarem. Vetsinou okolo mesice je prumerna doba kdy uz jsou si jistii svou koristi. Kazdy z nich ma svuj cil, dostat penize a pri nejlepsim kdyz je dobre vybudovany zaklad tak svatba a cesta do lepsi zeme. Samozrejme Vam nemusim mluvit o samozrejmostech jako je cesta za nim zpet nejlepe do draheho resortu (pozor, i tady vse platite, protoze sama prece chcete). Tito lide nemaji city, zabrany a ani spetku soudnosti. Existuji i pripady, ze vy sama budete sebe obvinovat pri sebemensim podezreni o tom, jestli ten Vas animator kuchar a nebo cisnik je opravdu jediny jiny nez ostatni, jestli to nahodou neni ve Vas... Ne neni jiny, je stejny a vy jste zdrava a chytra zena. Rychle ruce pryc!!! Mozna Vas to i po case zacne bavit a budete hrat to co oni a pekne jim to muzete vratit.. ale to uz musite mit vytrenovany zaludek. Musím sama za sebe říct, ze ač mám zkušenosti mnoho, jsou to opravdu taaak neuskuteční herci, ze občas na par hodin i já sama propadla ;-) pokud mate jakékoliv dotazy pište do komentářů, rada Vám treba pomohu i Jen s malickosti. Budte silne!!!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2020 21:42 77.236.202.***
Neregistrovaný uživatel
27.11.2020 07:39 37.188.190.***
Re: FB Skupina Bezness Djerba 

Pridavam dalsiho chlapce na blacklist. Sallambo Hammamet - Hussein D´ghim :-$

Neregistrovaný uživatel
10.10.2020 13:35 88.101.28.***
FB Skupina Bezness Djerba 

Ahoj přidejte se do mnou vytvořené skupiny na fb..Až nás tam bude víc udelam skupinu tajnou, pouze pro členy..Rada bych tam pridavala zkušenosti žen, a fotky animatoru, barmanu, cisniku a všech co si s námi tak rádi hrají.

https://www.facebook.com/groups/727113421484839/?ref=share Zde je přímo odkaz na skupinu název skupiny ne Bezness Djerba

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.10.2020 23:51 37.188.173.***
Re: jak dostat tunisana do ČR 

Dobrý večer také by mě zajímalo jak to udělat aby mohl do ČR... Pokud máte nějaké rady budu ráda... kocik4576@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
16.06.2020 08:00 212.80.64.***
Re: Animátoři, láska v Tunisku apod. 

Ahoj. Znáte někdo Ayed Souissi, hotel Club Calimera yati beach

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu