A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Animátoři, láska v Tunisku apod.

| admin
admin
Téma o animátorech v hotelech a láskách v Tunisku.

Pokud si chcete s někým popovídat mimo téma, použijte chat - http://tunisko.orbion.cz/chat/ - a né diskusi.

Všechny příspěvky na toto téma pište sem, v ostatních tématech budou blokovány.

Admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 02:11 95.173.69.***
děkuji tunisanovi 

Tímto děkuji riadh ben mahmoud , že jsem díky němu našel ženu svého života, se kterou jsem šťastný tři roky. Moje bývalá se do něj zamilovala a bylo to ráz naráz. Nyní prozřela , ale už je to pryč, takže ještě jednou děkuji a pokud ho nějaká znáte , tak mnoho štěstí a lásky H. :-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
11.05.2019 13:43 94.113.173.***
Re: 

... dodatek:....nebo Sam.... Také cílová skupina starší ženy... Nejvíce mě zaráží jejich chování když jim to nevychází...To se z nich opravdu stanou neurotický, jak psáno jinde... Nevím jak se chovají k ženám tam ale co si dovolí k nám, to tedy rozum zůstává stát někdy.... Můžu napsat víc i osobně....

Neregistrovaný uživatel
11.05.2019 13:02 94.113.173.***
Re: 

Zdravím, jen dotaz... Nemá některá zkušenost s Alziranem v tomto směru? Kontaktoval mě jeden přes seznamku ale myslím že mu kde také jen o možnost dostat se přes sňatek do Evropy... Chování mi přijde stejné jako u těchto Tunisanu...Bez zábran, manipulace,,sliby, miluji tě atd.... Děkuji....Tento se jménem Sami.... I

Neregistrovaný uživatel
29.04.2019 00:07 185.91.169.***
Animátory Billy hotel kheops 

Ahoj, chci se zeptat zda mate některá zkušenosti s animátorem Billy z hotelu Kheops v Nabeulu, pracoval ale i v Hammametu. Myslím tím zkušenosti jakékoli. Vlastním jménem Ibrahim. Předem díky

Neregistrovaný uživatel
23.04.2019 07:22 88.212.40.***
Re: 

Ahoj Lebes, veru tak, pekne si to napisala... ja sice nemam manzela Tunisana ale mam vela kamaratov odtial a veru poznam aj ja tuto mentalitu... kamarati odtial, ktori nemaju nic spolocne s pracou v hoteli sa smeju z tych chlapcov v zmysle, ze presne vedia na ktore reci balia europanky.. :) a vsetko je to presne na jedno kopyto, ako keby dostavali vsetci jedno a to iste skolenie pred zacatim sezony a prace, ze co maju tym dievcatam/zenam rozpravat.. :D :) ak sa mozem opytat, kde si sa teda zoznamila ty so svojim muzom ? Ja Tunis zboznujem, mam kamaratov aj z hotela, ale na mna veru tie recicky neplatia a niektori nechapu ako im to mozem neverit tu nehynucu lasku ku mne :-D

Lebes 23.04.2019 07:02

Ahoj, nerada zveřejňují svuj e-mail. Napiš svuj, ráda ti napíšu. Nebo se zde zaregistruj a můžeme si napsat soukromou zprávu.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2019 11:51 213.155.234.***
Re: Animátoři, láska v Tunisku apod. 

Ahoj můžeš mi napsat svůj email dík

Lebes 22.04.2019 09:18

Zdravím vás holky, mám manžela Tunisana, máme deti a žijeme v ČR. Tunisko je mým druhým domovem již 15 let. Znám myšlení, mentalitu, chování Tunisanu a Tunisanek.
Četla jsem, že se hodně ptáte na animatory, číšníky, zkratka ti co pracuji v hotelu. Mladí svobodní Tunisani, jdou záměrně pracovat do hotelu, právě proto, aby si našli turistku buď pro vízum, pro peníze nebo pro sex. Mají jich i několik. Nakonec zvítězí ta, která udělá pro nej nejvíc. Věřte mi, že neexistuje výjimka ani jedna. V Tunisku každy ví, že kdo jde pracovat do hotelu, tak jedině pro to, aby sbalil naivní a zamilovanou Evropanku, která bude chtít platit pro nej, pro rodinu, zaplatí si i vlastní svatbu, i když ta má být v režii manžela. Láska že strany Tunisana v tom opravdu není, je to jen byznys, ale naivní, zamilovaná Evropanka to nepozná i několik let. Tunisan není Evropan a dokáže hrát hry, týrat fyzicky i psychicky a dotyčná žena ztrácí realitu a je tak zdeptana, že ještě muže omlouvá a zástava se ho, že vlastně je dobrý a má pravdu ve všem co řekne, jen aby nebyly hádky a byl klid.
Pokud vám Tunisko učaroval a za každou cenu chcete Tunisana, tak ho nehledejte v hotelu a ani s těmi co brouzdaji po internetu a hledají Evropanku a bezostyšně se seznamují. Tunisan co si váží své ženy, tak od zacatku vztahu do ni investuje peníze a svuj čas. Stará se o bydlení, vše je v jeho režii, jsou tak vychováni, starat se o zenu. Pokud to tak není, žádná Tunisanka by s nim nebyla.

Neregistrovaný uživatel
17.04.2019 19:43 94.112.67.***
Re: Sahara 

Perfektně napsané.A úplně pravdivě a s nadhledem.

Neregistrovaný uživatel
16.04.2019 17:41 31.30.168.***
Sahara 

Zdravím Vás, jen bych chtěla napsat pár řádek.... Pracovala jsem nejeden rok v Tunisku, žila jsem tam, provdala jsem se tam... Dle mého názoru, žena která tam dokáže žít, je buď flegmatik a nebo úplný primitiv... Ano, jsou tam dámy, které tam šly žít před 30 lety. ALE to byla jiná doba. V Tunisku se žilo dobře, nebyla korupce atd a tady byl komunismus. Ano sice ted se stěhujete do země "zalité" sluncem a k moři, ale tam výhody končí. Zdravotnictví na dvě věci, sociální systém téměř žádný, pro děti absolutně nic moc, musíte mít na vše prachy a i tak to pořád není stejná životní úroveň jako tady. Neříkám, Tunisko mi moc chybí, ale v ČR jsme v klidu a máme nějaké jistoty. Já to tam nedala a bylo to až když jsem tam měla už syna. Úplně mi to tam začalo lézt na nervy... a viděla jsem jaké možnosti mám s dítětem v ČR. A to jsem ještě nevěděla, že syn má lehké postižení. Vůbec nevím jak bychom jeho zdraví řešili tam. Nicméně jsem s manželem a synem v ČR. Muž musí ještě dopilovat Češtinu. Jinak si dovoluji říct, že jsme spokojení. Až na to zdraví syna, které by časem mohlo být v pořádku. V každém případě si myslím, že každá nemá koule na to žít s Tunisanem. Je to úplně jiná mentalita, jiné myšlení, jiná výchova, zásady, názory, no mohla bych pokračovat. Jsou dny kdy bychom se zabili navzájem a jindy zas jsme si cenní, páč když člověk vidí okolo sebe jak se lidi k sobě chovají, tak je šťastný koho má po svém boku. Jak říkám, v každém vztahu, manželství jsou problémy, takže v tom smíšeném o to víc. Na druhou stranu by si člověk měl uvědomit, jestli mu to za ty problémy stojí a dát si hranice. Něž potom být celý život nešťastný. Bohužel spousta kluků, kteří příjdou nám z Tuniska se zmení. Ochutnají Evropu, ve které si přeci můžeme dělat co chceme... Rozvádět se je normální, podvádět také, brát drogy také.My Evropané víme co si v demokracii můžeme dovolit, většinou to máme přirozené. oni bohužel ne a myslí si kolikrát, že se tu může vše... Znám spoustu párů a často je to jako přes kopírák. Taktiky, lhaní ikdyž nemusí atd... bohužel někde je nejen psycgické týrání, ale i fyzické. Šamozrejmě jak už tu bylo psané, spousta kluků sem jde kvůli lepší životní úrovni, proto si berou o x desitek let starší paní a nebo svoji lásku potom podvádí po diskotékách... Já sama kdysi měla aférku s jedním arabem, až po skončení románku k mému zděšení jsem se dozvěděla, že je ženatý a má dětsko. Bylo mi zle, ale co jsem mohla dělat, nevěděla jsem, že je ženatý a byla jsem dost mladá a naivní. Je toho spousty, mohla bych vyprávět ať z vlastní zkušenosti nebo kamarádek a známých či holek ve skupinách na FB. Snažím se cizí osudy si nebrat moc osobně, to by se člověk pak zbláznil. Však kolikrát jsou to opravu šílenosti. V Tunisku vše vypadá romanticky, Váš idol je to mužný samec, ale v ČR se vlastně změní v dítě co Vás potřebuje, ale vlastně Vás neposlouchá :D A začnou problémy ha ha a už to jede a trvá to třeba i několik let nebo i celé manželství. Prostě hodně kluků to tady nedá a Evropa je semele. A jejich ženy? Sedí doma tlusté s léky na nervy. Jak říkám, není to legrace a spoustu dam a žen má růžové oči. Něříkám, že je to všude, jen skoro všude. Kdo to přečetl do konce, díky a mějte se krásně <3

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu