A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Black list Tunisko

| may
may
Zakládám tohle téma, protože bude dobré pro všechny zúčastněné, aby věděly, zda jejich láska, kterou si chtějí vzít, miluje opravdu a nezištně pouze je. A pro nás ostatní bude dobré to, že někteří z chlapců zůstanou ve své rodné zemi. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.01.2020 02:45 37.48.49.***
Hatem Dallali 

Tak na tohodle h....a z Yasmine si davejte velky pozor!!!!Agresivni a nebezpecny, jakmile nedosahne sveho.s zenami to moc dobre umi. Jsem rada, ze jsem vyvazla bez financnich ztrat a ziva..

Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 16:57 197.211.58.***
Re: Black list Tunisko 

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
07.01.2020 10:28 185.21.220.***
Re: hotel royal karthago 

Ano mám

Neregistrovaný uživatel
02.01.2020 21:45 46.135.21.***
Re: Hatem Dallali Safa hotel 

Znam ho už přes dva roky.. kdyztak mi napis na e-mail: Niky07032000@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
29.12.2019 08:35 89.24.36.***
Sousse 

Walid Boujneh, pracuje v hotelu El Ksar, shání ženy ale i mimo hotel. Např. náhodně na pláži. Pozor na něj, má jich hodně... Nevěřit bezness.

Neregistrovaný uživatel
15.12.2019 15:17 77.48.195.***

Dobře děkuji

admin2 15.12.2019 13:55

Dobrý den,

ke vkládání fotek je nutná registrace, ale osoby bych raději vzhledem k ochraně osobnosti nevkládala. Většinou je pak stejně musíme zase mazat.

Prima neděli,
Zuzka

Neregistrovaný uživatel
14.12.2019 13:41 77.48.195.***

Nevím jsk vložit foto bohužel

Neregistrovaný uživatel
14.12.2019 13:38 77.48.195.***
hotel royal karthago 

Prosím máte někdo zkušenost s čišníkem z tohoto hotelu jménem Aymen Az aspoň tak to má fc

Neregistrovaný uživatel
12.10.2019 08:56 197.30.159.***
Re: Black list Tunisko 

Nabil je od minulého týdne ženatý

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu