A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

České ženy žijící s Tunisanem ve společné domácnosti

| kaprova.terka
kaprova.terka
Ahoj, ráda bych prohodila pár písmenek s někým kdo delší dobu žije s Tunisanem a jak vám to funguje. S přítelem jsme spolu 3 roky, z toho spolu žijeme 2. Na tento web jsem narazila až dnes, a docela mě zde hodně věcí překvapilo. Nijak jsem se na náš vztah nepripravovala ani nad tím nepřemýšlela, a nevidím rozdíl mezi ním a třeba Čechem. Kdyby nebyl černý a nemluvil arabsky tak to snad nepoznám ???? Máte to tak taky někdo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.04.2021 12:04 178.143.34.***
Správny Tunisan 

Ahojte som Slovenka ale tiež mám priateľa z Tunisu a sme spolu už skoro 2 roky ale on žije v Tunise a ja ho chcem dostať sem. Je úžasný a chceme žiť spolu tu na Slovensku ale neviem ako ho môžem dostať sem. Myslím že je to podobné ako u Vás v Čechách. Chodím za ním a už ma zoznámil so svojou rodinou a sú úžasný aj keď chudobný. On chce aby som žila tam ale ja nemôžem pretože mám deti. On to chápe ale nevieme ako to urobiť.
Ďakujem ak mi viete poradiť.

Neregistrovaný uživatel
08.03.2021 08:10 95.85.215.***
Re: České ženy žijící s Tunisanem ve společné domácnosti 

Ahoj Terko prosím mohla bys mi napsat na email j.kellerova@email.cz. Jsem češka a mám přítele z Tunisu.
Děkuju

kaprova.terka 30.01.2021 20:46
České ženy žijící s Tunisanem ve společné domácnosti 

Ahoj, ráda bych prohodila pár písmenek s někým kdo delší dobu žije s Tunisanem a jak vám to funguje. S přítelem jsme spolu 3 roky, z toho spolu žijeme 2. Na tento web jsem narazila až dnes, a docela mě zde hodně věcí překvapilo. Nijak jsem se na náš vztah nepripravovala ani nad tím nepřemýšlela, a nevidím rozdíl mezi ním a třeba Čechem. Kdyby nebyl černý a nemluvil arabsky tak to snad nepoznám ???? Máte to tak taky někdo?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu