A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Henna

| SamiraBusaya
SamiraBusaya
Jaké máte zkušenosti s hennou? a můžete jsem hodit i nějáký ty fotečky pro inspiraci :-D ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.02.2021 13:40 193.164.219.***
Re: Henna 

Ahoj zkušenosti s henou nemám,mám tetování trvalé. Jen vím že ta hena po nějakém čase zmizí a nevím sice za jakou dobu ale po čase ano. Když je tu řeč i o tetování máte někdo normální tetování? Zajímal by mě názor na tenhle zákrok https://odstraneni-tetovani-laserem.cz/ třeba tady s tím bude mít někdo zkušenosti díky za rady.

Sabinečka 30.04.2011 01:33
Re: hena 

Ne, ještě jak se mi to tam uložilo jsem viděla Vaše díla, hotové arabky, :-[ pak že jsou šikovnější, kecy, jste dobré, dávejte dál, ať můžu závidět. :-X Jo, dá se koupit hena v Čechách? Ta z TN mi už dávno vyschla.. :'(

veverka69 30.04.2011 01:32
Re: hena 

dobrou holky, taky jdu spat,, tak zitra zase, rano moudrejsi vecera -) 8-) <:-) :-P

veverka69 30.04.2011 01:30
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hena 

ja jen, ze jsem to asi uz nekde psala -)

no to jsi sikulka,,kdyz bez sablony,, napriklad moje svagrova neumi.a to je tunisanka jak repa.. nalepi mi sablonu, a vymaluje to.. anebo se ji nechce.. sama si taky doma nedela, jde ke kamaradce. nebo k mamince, -)

• Anonym (1)
Sabinečka 30.04.2011 01:29
hena 

Tak je to jasné, proč malovat vejce, když manža maluje henou. :-[
Ale moooc pěkně. No, jdu do hajan, ráno jdu do práce, abych tam neusnula. :-)

• Anonym (1)
maroot 30.04.2011 01:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: hena 

A jak jsem to měla vědět? :-$ :-$
Já taky maluju bez šablony <3 <3 :-[

• Anonym (1)
veverka69 30.04.2011 01:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: hena 

tak si klikni na Nahrat obrazky

maroot 30.04.2011 01:26
Re: Re: Re: Re: Re: hena 

Tak mi to jde jen v Google Chrome, v Mozille ne :-! :-! :-(
Tohle je můj výtvor :-)

veverka69 30.04.2011 01:24

tys to nevedela?? vis jak krasne on maluje?? i bez sablony, jen tak, volnou rukou..kolikrat nemusim ani k vizazistovi, tak me hezky dokaze namalovat, oci, stiny, pudr.... ( neze si to vysvetlite tak, ze mne ztluce ) :-)

maroot 30.04.2011 01:23

No, jo, ale to mi právě nejde... nemám to tam klikací sakra!!!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu