A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Internet v Tunisku

| Peta
Ahoj,

jedu za 14 dní do Tuniska. Nevíte prosím někdo jak je to zde s netem?

Jsou zde nějaké internetové kavárny? S WiFi už ani nepočítám :).

Dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 23.09.2019 11:29
Zbylá data 

Zbylo mne po návratu 2.6 G platnost do 6.10. Ksyby to v Brně někdo chtěl za čokoládu nebo víno tak se ozvěte

Neregistrovaný uživatel
22.09.2019 19:20 176.12.115.***
Re: Problem s kartou v Čechách. Volání funguje ale data ne. Nevíte někdo proč? 

Ale ta moje není turistická. ????????????

Neregistrovaný uživatel
22.09.2019 15:04 176.12.115.***

Psala jsem operátorovi, a ten mi potvrdil, že z jejich strany je všechno v pořádku
????????????

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 23:58 37.188.246.***
Jak na volání a internet v Tunisku? 

http://www.dsl.cz/clanky/letni-special-2019-jak-na-volani-a-internet-v-tunisku

Mně před týdnem nabízeli u stánku Orange na letišti v Monastiru dobití 25Gb za 10€

Jiří Kuchta 20.09.2019 21:58

Je otázkou, jaký mají na těchto turistických kartách roaming. Moc bych se nedivil, kdyby nebyl žádný. A asi to není u každého stejné, mně bylo řečeno že mám pouze datovou kartu, bez hovorů a bez SMS.

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 14:47 176.12.115.***
Problem s kartou v Čechách. Volání funguje ale data ne. Nevíte někdo proč? 

Dobrý den.
V Tunisu jsem si koupila kartu. Nevycerpala jsem všechen kredit ani data. Takže jsem si ji nechala v Čechách, že data využiji. Bohužel hovory plně fungují, ale data my nejdou. Psala jsem operátorovi, a ten mi potvrdil, že z jejich strany je všechno v pořádku. Nemáte s tým někdo zkušenosti? Vypnout a zapnout telefon jsem zkoušela :-( :-( :-(.
Mockrát děkuji za radu, když někdo pořadí.

Neregistrovaný uživatel
15.09.2019 18:36 185.242.190.***
Re: Internet v Tunisku 

Včera som prišiel z Tuniska a dáta sa.tam dajú.kupit za 28.5 dinaru t.j. slabých 10€ mi dobili ten pôvodný 100 MB kredit zadarmo pri kufroch. A synovi som dobil za 18 dinarov 6GB. Pri kufroch si odfotil pás a dal mi sim kartu. Teda takto to je v Orange Tunisko. V Mahdii 4G úplne v pohode. Lacnejšie dáta ako u nás.

Jiří Kuchta 08.09.2019 21:47
Re: Internet v Tunisku 

Aktuální zkušenost:
1) u kufrů dávají zdarma SIMku Orange, obsahuje ale jen 100MB dat. Další je nutno dokoupit.
2) u východu je stánek, kde mi nabídla 25G za 18€. Vzal jsem to, ale v obchodě co máme v hotelu se mi pak prodavač smál, že totéž by mi prodal za polovinu.
Tož tak...
Ještě dále - měl jsem problém s inicializací v mobilu, potřebovalo to nastavit nějaké ne zrovna obvyklé parametry jinak než jsem je měl (na druhém slotu totiž běžně používám kartu Surfroam), tak jsem se tam druhý den stavil že to chci vrátit protože nefunguje; kromě prodavačky tam byli ještě kluci kteří na chybu přišli a nastavili mi to do provozuschopného stavu.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2019 23:22 160.159.224.***
Re: všetko funguje ok 

Pardon, samozřejmě že pas ????

Neregistrovaný uživatel
15.08.2019 17:15 160.159.224.***
SIM Orange 

Jsem v Tunisu, Sousse. Na letišti v Monastiru jsem u stánku ORANGE získal bezplatně simku (hned vedle kufrů, je třeba pad). V prodejně u východu k autobusu jsem si za 6 euro koupil kredit 3Gb. Slečna mi vše aktivovala, než manželka vystála frontu na info o autobusu, měl jsem funkční internet .

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu