A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

JAK SE NAUČIT RYCHLE ARABSKY

| TUNISANEČKA
Ahoj holky, vím, že se tady před časem hodně řešila arabština a právě proto jsem založila tohle forum. Samozdřejmě každá z nás by chtěla svému drahouškovi rozumět a taky ho mile překvapit, tím že se arabsky alespoň trochu dorozumíte. Já jsem před časem právě po tomto velmi toužila, avšak nemohla jsem sehnat učitele arabštiny v mém okolí a také za přijatelnou cenu (jsem studentka, takže penízků není na zmar ) , vždy jsem našla učitele, který vyučova za 250 až 300 kč za hodinu, takže….Marně jsem hledala, ale nic.Až jednoho dne jsem našla jednoho Tunisana z Ostravy, který mě této řeči naučil a to za minimální cenu.Nyní arabsky nejen mluvím,ale i arabštině rozumím.A chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo kdo taky mluví a rozumí arabsky ?A do kterého hotelu jezdí?
Musím uznat, že je občas zajímavé rozumět o čem se kluci v Tunisu baví a rovněž rozumět našim drahouškům je občas až šokující.
kDYBY JSTE MĚLI NĚKDO ZÁJEM, TAK vÁM KLIDNĚ POMŮŽU, PŘÍPADNĚ DÁM KONTAKT.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.11.2020 15:24 85.160.38.***
Re: JAK SE NAUČIT RYCHLE ARABSKY 

Dobrý den měla bych zájem , gabca12345678910@seznam.cz můj e-mail děkuji moc ozvěte se mi Dunková

Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 10:50 197.211.58.***

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
04.11.2019 21:02 193.107.255.***

Mela bych zajem můj e-mail 00sulinka@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
20.10.2018 18:33 89.102.179.***

Taky bych mela zajem polaskova.n@seznam.cz diky

Neregistrovaný uživatel
24.07.2018 23:01 195.178.83.***
jak se naučit arabsky 

Ahoj, chtěla bych se taky naučit arabsky, Prosím o kontakt na učitele , Děkuji

janaegypt5@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
14.11.2017 22:29 89.24.49.***

Ahojky, ráda bych se naučila arabsky. Můj email je p.p.patricie@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
03.11.2017 14:18 85.207.5.***

Ahojky prosimtě zašli mi kontakt na mail: jakapaja@seznam.cz díky moc

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 17:02 37.48.42.***

Zdravím.Rada bych se naučila arabsky,mohla by jste mi pomoct?jméno na fb Kamila Čerychová

Neregistrovaný uživatel
15.10.2017 10:07 193.165.236.***

n.kaluzova@seznam.cz :-)

Neregistrovaný uživatel
15.10.2017 10:06 193.165.236.***

Dobrý den máte ještě kontakt na vašeho učitele ?? Kdybyste byla tak hodná a zaslala na můj e mail n.kalizova@seznam.cz děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu