A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Můj manžel TUNISAN

| Djerbina
Djerbina
Tohle téma je pro všechny budoucí, bývalé a stávající manželky tunisanů. ;-) ;-) ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.01.2019 16:04 46.135.37.***
Ahoj Holky,Je tu nějaká která se provdala v Tunisku a žije v Czech z manželem ? 

Potřebovala bych se Tě na něco zeptat.Napiš na sebe mail.Díky Míša

Neregistrovaný uživatel
13.11.2018 11:37 37.48.49.***
prosba, dárek na Djerbu 

ahoj vespolek děvčata,

dovoluji si požádat, je tu někdo, kdo v nejbližší době bude cestovat do Tuniska? Nejlépe by bylo na Djerbu, Midoun, ale to bych asi chtěla už moc :-) Chci poslat kamarádovi dárek - mobil, ale nechci, aby musel platit clo a dph, případně si pro telefon jet na celnici. Taky to není odsud úplně zadarmo, pomale dražžší je pošta
než mobil.Napadlo mne, že to tady zkusím, jestli se nenajde nějaký hodný zprostředkovatel, děkuji. Nebo alespoń rada jak to provést.

Neregistrovaný uživatel
16.10.2018 05:22 97.107.191.***
Re: kebiro 

S drogama je problem naprosto vsude

Neregistrovaný uživatel
27.12.2017 17:12 46.33.96.***
Re: 

Tak tohle by mi chlap řekl jen jednou a neletěl by pes,ale on.Když si pořizuji zvířátko,je to pro mne další člen rodiny,kterého všichni milujeme a nějaký přivandrovalec mi nebude poroučet.Je to samozřejmě Tvoje věc,budete mít mimino,tak to je problém.Ale budete se asi kvůli psovi hádat pořád.Kdyby dal na vybranou takto mě a já ho poslechla,celý život bych mu to stejně vyčítala.Ale já bych ho neposlechla.

Neregistrovaný uživatel
26.12.2017 01:34 89.102.129.***
Re: 

A žijete spolu tady u nás? A jak se k pejskovi chová? Pokud máš strach, raději ho v době porodu dej k někomu duveryhodnému. Jsou schopni všeho....Ivča

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.12.2017 00:24 194.228.20.***

Ahoj holky,
jsem s přítelem dva roky a za 3 měsíce rodím. Nemáme žádné problémy až na jeden a tím je můj pes. Řekl mi, že až se narodí dítě musim ho dát pryč. Pořád se kvůli tomu hádáme. Mám psa už 7 let a při seznámení to věděl, jen doufal že se ho zbavím. Je to malej pejsek na mě závislej a já bez něj být taky nedokážu. Vůbec nevím co dělat. Bojím se aby ho někam nedal když nebudu doma. Uvažovala jsem i rozchodu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.09.2017 08:34 78.24.10.***
Re: Trošku oprášme tému 

Vse mas napsane svatba v tunisku

Kalon 30.08.2017 20:00
Trošku oprášme tému 

Prosím ...ak sem ešte niekto chodí. Mám snúbenca Tunisana. Chcela by som vedieť čo ma čakajú za formality...papiere a ako vobec prebieha taká svadba cudzinky v Tunise. Ako je to potom z našim cestovaním. Ak sa tu nejaká žienka čo si tým prešla ,alebo sa len pripravuje napíšte prosím. Rada si popíšem nie len o svadbe ,ale kludne celkovo o tých našich miláčikoch <3 :-* Negatívne reči nepotrebujem ...dobre poznám rizika ale zaroven viem do čoho idem ;-) Kludne pište aj na mail. syshellmajavica@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
22.08.2016 10:47 217.197.37.***
Re: svatba v tunisu - p.s.rozvedená 

Dobrý den!!! Prosím vás pěkně, mohla by jste mi poslat také kontakt na paní, která mi poradí co vše potřebuji za papíry když jsem rozvedená a vše kolem toho jak to vše bude, jestli potom se mnou může odcestovat a podobně? Děkuji moc za odpověd

Neregistrovaný uživatel
21.07.2016 21:43 188.95.60.***
Re: svatba v tunisu - p.s.rozvedená 

Ahojky, mohu, prosím poprosit o ten kontakt na dotyčnou osobu. V současné době řeším stejnou situaci, moc děkuji.
Prosím o zaslání na email: petra.grogerova@seznam.cz
Moc díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu