A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Pláže na Djerbě

| Dag
Dag
samozřejmě, že do nadpisu patří pláže. ale vlastně co moře-čisté????
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mirina
14.01.2015 08:37 91.103.166.***
Re: pláže Djerba 

...mohu jen souhlasit. Před třema lety v květnu last minute do Vincci Djerba, od té doby každé jaro létáme do této destinace. Sestra navíc ještě i v září...Jezdíme jen do resortů Vincci...naposled to bylo Vincci Helios a letos už máme opět zaplaceno do toho hotelu na konec května... :-)

• Anonym (1)
Jolana
23.08.2014 11:32 88.103.215.***
pláže Djerba 

Já byla na Djerbě 3x a za 14 dnů letíme znovu, kameny jak je někdo zná z Egypta nebo Chorvatska neeee, je tam všude píseček, jemňoučký,jestli je někde kámen, tak snad nějaký pozůstatek betonu ze stavby v okolí :D a chaluhy a řasy, tak to je bohužel o tom, zda je či není na moři nějaká bouřka či velké vlny, pak se stane, že na břehu jsou a to se mi stalo několikrát na pevnině (Hammamet, Monastir aspol.), ale hotely se snaží dle možností ihned uklízet, takže Djerbu mohu jen vřele doporučit, i pro malé děti, dlouhý vstup do moře do výše kolen..... příjemná dovolená, pokud si vyberete kvalitní hotel. :-)

• Anonym (2)
Jiřka
08.05.2014 20:12 31.192.81.***
Re: Pláže na Djerbě 

Na Djerbě jsem zažila jen a jen chaluhy a trávu. Tečka.

• myska.jaja
  • Anonym (6)
harrley1 08.05.2014 15:37

Zdarec vespolek

Já jsem na Djerbě byl několikrát,naposled letos v březnu a nevím jestli mám štěstí nebo ty povídašky o chaluhách a vyplavené mořské trávě jsou jen výmysly,ale za sebe můžu říct že pláže má Djerba krásné.Jezdím do hotelu Pettit Miramar,který je asi 300m od moře a nevím tudíž co tam dělá každý ráno traktor s hydraulickýma hráběma, ale když už teda jdu k moři tak už tam není a pláž je krásně uklizená...možná jediná výtka, lidi ty velké kamenné džbány pod slunečníkama jsou na nedopalky,neostýchejte se jich použít.Nemám rád když zabořím nohy do horkýho písku (teda to rád mám) ale né už nedopalek mezi prsty když je vytáhnu, a to jsem sám kuřák...Těším se na shledanou letošní léto na Djerbě. :-P

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
08.05.2014 08:36 62.197.243.***

chceme ist tento rok do hotela diana club rimmel na djerbe. ake to tam je kto tam bol a poradi nam, a co plaz?

Neregistrovaný uživatel
26.12.2012 17:27 159.253.108.***
marcela
25.12.2012 21:54 46.57.8.***

@Helca2
takova blbost od kdy je Zarzis na ostrovu Djerba??Zrejme nevis kde jsi byla nebo jsi pokracovala s letiste (djerba)na pevninu v noci a ani o tom nevis!Doporucuji ti se podivat na mape a potom davat tipy kde je na Djerbe nejhezci plaz.
\o/

• Anonym (2)
mmarc 05.11.2012 07:40

Ano velká pláž je Sidi Mahrez,minulý týden jsme se odtamud vrátili, je dlouhá, můžete se procházet po ní kam chcete.My byli v Club Meninxu, nedoporučuji hotel Ksar, má to na pláž daleko. :-)

olinkos
04.11.2012 17:00 95.131.132.***

Odporúčam pláž Sidi Mahrez ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu