A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Podnikání v Tunisku

| laoui
laoui
Nemáte někdo zkušenosti s podnikáním v Tunisku. Nějaké informace, rady atak.....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 10:52 197.211.58.***
Re: Podnikání v Tunisku 

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
24.01.2018 23:31 62.209.230.***
Re: Podnikání 

Dobrý večer,podníkam v Dubaji,přes rok.A daří se mi.Chci to skusit v Tunise,z českou kuchyni..

Děkuji za odpověd.

Zátopek Michal
m.zatopek.83@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 00:51 62.209.230.***
Bar na plaží 

Rozjíždím bar na pláží v Tunisu,potřebuji ldi,jako hostesky. Plat 22000.Mišu 720152560

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 00:46 62.209.230.***
Re: Podnikání 

Dobrý večer,rozjíždím podnky v Tunisu,jestli máte zájem .720152560 michal

Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 03:14 62.209.230.***
Re: Podnikání v Tunisku 

Ahoj ,rád bych zacal podnikat v Tunisu,hledám partnera nebo partnerku.muj email. m.zatopek.83@seznam.cz.....?

• Anonym (1)
andrea0051 29.09.2009 19:17
RE: Podnikání 

Ahoj rada bych zacala podnikat v Tunisu,byla bych rada kdyby se mi nekdo ozval kdo s tim ma skusenost. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Martik66 17.09.2009 01:52
pODNIKÁNÍ 

jANUAR,MÁM TUNISANA,sice o čtyřech kopytech,ale......Je z Tuniska!Myslíš,že jej mohu brát jako obchodního partnera?
Jestli ano,mám vyhráno!!!!!Oves a bič mu stačí a já získám spolehlivého drahouška...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
january 02.09.2009 18:48
RE: RE: podnikanie/zamestnanci 

zdena, v tn se doporučuje 50% vlastnictví místní. Pokud se zaregustruješ na orbik, můžeš psát sz.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Elssa 02.09.2009 17:14
RE: podnikanie/zamestnanci 

pro sarah 22, prosím vás, mohla byste se me soukromě ozvat chtěla bych vám nabídnout služby do vasich hotelu, předem děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Elssa 02.09.2009 17:08
RE: Podnikání 

dobry den, chci podnikat na djerbě, a četla jsem že máte zkusenosti které jste tam vy sama zažila, myslíte že bych se na vás mohla obratit s nějakou radou?jasný podnikatelský zaměr mám, akorat to má pár hačku, a ty nejsem schopná zjistit, pokud byste mě a memu příteli , ktery podotykam není tunisan ale čech, a není mě 15 ale přes 40, mohla byt nápomocná a ochotna poradit byla bych vám velice vdečna s pozdravem Zdena

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu