A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Příběhy zklamaných a podvedených

| dolphin7
dolphin7
Poslední dobou se tady hodně objevují celé tuniské příběhy od A až do Z. Od počátku lásky až po poslední tečku vztahu. Takže si myslim, že by bylo dobré, kdyby se udělala nová diskuze, kde by bylo vše najednou. Většinou to někdo někde napsal v nějaké návaznosti, takže pokud se vám bude chtít zkopírujte to sem at nově příchozí maj hned jasné představy ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.12.2020 22:01 85.160.37.***
Znáte někdo fotografa 

Ahoj, je tu někdo, kdo zná fotografa jménem Mohamed Bouajaja, pracuje ve Vinnci na Djerbe. Ozvěte se mi prosím. jprecechtelova@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
27.12.2020 10:43 185.51.250.***
Re: Znáte někdo? 

Ano a moc dobre. Můžu vedet proc?

Neregistrovaný uživatel
08.11.2020 14:24 141.170.144.***
Re: stejný jako ostatní??? 

Ahoj to člověk musí sám nedat na rady já jsem o něco starší než manžel ale jsme spolu 6 let nikdy mě neublížil zamilovala jsem se taky na dovčí byl číšník měla jsem nádhernou svatbu jako v pohádce žijeme teď v ČR chodí do 0race hned domu pak vaří uklízí nezměnil se což sem se obávala nejsou všichni stejní jak se píše t...někdo se zklame a pak je gázou všechny do jednoho pytle nectí nic ...já číst ty příspěvky nikdy bych si ho nevzala jsem šťastná až neuvěřitelné moc....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2020 18:38 178.255.168.***
Znáte někdo? 

Znáte některá Ziden Bou Ali ze Sahline?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 16:56 197.211.58.***
Re: Příběhy zklamaných a podvedených 

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
29.12.2019 08:28 89.24.36.***
Re: Můj příběh... 

Mám také zkušenost. Já tedy nikdy žádné peníze nedala. Nikdy si o ně přímo neřekl. Ale asi čekal, že dám avšak nic ze mě nekáplo. Herci jsou to opravdu vynikající, sežrala jsem mu to úplně tu jeho lásku a všechno. Fakt reálný. Přišla jsem na to, že nejsem sama a skončila to. Chudák Ruska, ta je pořád tak zamilovaná... Ta dopadne zle, nevěří mi asi... Holky nevěřte tunisanum ani nos mezi očima. Jestli chcete, užijte si a pak ende... Láska to fakt není!

Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 13:37 86.61.193.***

Zarazilo mě, že je tu spousta okradených a podvedených žen. Happy end se koná asi velmi zřídka, že? Ženský, když už máte ty choutky, tak se to snažte brát aspoň jenom jako letní lásku, použít, nechat v Africe, brát je jako free gigolo a šup sama domů. Znám dost lidí z Turecka a Tuniska díky mé práci a lhaní mají v krvi, jsou neskutečně falešní, já osobně jim nevěřím ani ň. Když potřebují dokáží naslibovat hory doly, ale pak se otočí o 180 stupňů a zcela se změní. A to je znám jenom po pracovní stránce... Dál od nich! Stejně jim jde jenom o peníze a o to jak dostat se do Evropy. Možná existuje nějaká výjimka, ale bohužel žádnou neznám.

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
abasta 20.07.2018 17:10
Re: Risk je zisk 

Máš fakt 27? by som tipla 14 max 15 rôčkov.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
15.07.2018 10:13 37.188.176.***
Risk je zisk  

Dobrý den i já se s Vami chci podělit o začátek toho ,že hodláme riskovat a i získat to co jsem do teď neměla .V krátkosti Vám povím něco o mé maličkosti a to z důvodu aby si každá sahla upřímně na své srdce a věřte některá slova mohou znít jako náhražka či urážka,ale nikoliv to tak prosím neberte.Je mi 27let a moje vztahy vždy s českým mužem ztroskotali asi díky mojim nárokům ,vždy jsem si vybírala mladší a měla tu touhu se o ně starat až k poslednímu kdy to byl alkoholik ,gembler ačkoliv byl hodnej se vším pomohl tak jsem vztah za vcasu ukončila a letos v létě se rozhodla jed s kamarádkou do Tuniska ,která tam již byla už po několikáté .Ze začátku jsem si ani nedošlo ,že to je Severní Afrika a v mém případě co se týkalo do teď žijících černochů,arabů,muslimů v Evropě jsem hejtovala .Kamarádka mi mnohé už o nich vyprávěla dobře i to zlé prvni den jsem byla nadšená,že to nejsou typičtí Afričany co z nám z Evropy takže je jasný že jsem pokukovala a sledovala je co a jak první dny se to střídalo o sto šest chodili za námi ,dávali nám úsměvy ,energii a sladké řeči nad takovým a jsem mavla rukou ale jelikož jsem pozorovatel a ráda studuju lidí tak jsem neodmítla jít na kafe ods jedním recepční mimo hotel snažil se být fajn i inteligentní ovšem druhý den by mě nejradši viděl s roztaženýma nozkama a tak jsem usoudila to nebude to pravé ořechové o tři dny asi později jsem sledovala číšníky animátory jsem dávala rovnou stranou mají za úkol Vás bavit ale vypozorovala že jsou to bicis u cisniku jsem začala mnohem déle všichni se zdají být těmi pravými muži zbytečně Svámi nekoketuji a mají neutrální výraz ve tváři a tak v den kdy jsem slavila narozeniny jsem se zeptala jednoho zda by semnou nezašel na skleničku že slavíme nic nenamítal a tak na chvíli semnou posedel v zadu u bazénu ,aby nebyl viden bohužel ve třetí větě začal jak se mu líbím apod takže tímhle jsemopetusoudila nene to nebude on .O další dva dny později jsme lehce s kamarádkou popíjeli a ona se vytratila za dvojím vyhlidnutym chlapcem v tu chvíli k memo stolu přišel tunisanum od dalšího stolu a já už měla nervy a začala se rozčilovat ať už mi všichni dají pokoj bylo to už v čase kdy se sklízeli stoly a vše vypozoroval jeden číšník něco pronesl arabský přitom na mě koukal s překvapením (asi že jsem byla ostrá)poté co otravný mladík odešel jsem se odevzdala jít spát .Dalsi den číšník procházel okolo bazénu a já mu poděkovala postál pár vteřin usmál se a odešel zbytek dalšího dne jsem po něm koukala a sledovala ho zaujal mě svým jiným chovanim než měli ostatní a tak jsem večer měla radost když přišel a zeptal se zda bych sním nesla na diskotéku a já souhlasila byla jsem nadšená byl v klidu nechmatal po mě pravý gentleman ,ráno mi popřál dobrou noc a odešel nic nezkoušel na další den jsme byli domluvený že zajdeme si zaplavat do moře(můj návrh souhlasil)tak jsme plavali proběhlo první pusy a poznávání se zlehka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.12.2013 09:46 77.240.96.***
Re: příběh bez závěru...zatím 

Pokud je tunisan jodne zazobanej je ta moznost ze ziskal vizum skrz pozvani ale reknu ti to asi takhle co me se nelibi ze on vi ze si vdana za nekohomjineho a stale usiluje o tebe toto z jeho strany neni seriozni ani napad, nevim jak si na tom se svym muzem z cechem ale pokid mas s nim dobry dlouholety vztah urcite nestoji za to ho nicit kvuli poblaznene zamilovanostii nebot ta laska v tom vztahu trva max tak dva roky a pak dojde na stred s realitou . A tezko rict jak byste si rozumeli a pokud si z cehem rozumite mate peknej vztah a je slusnej k tobe pak ho neopoustej nebot slusnych muzi je desne malo to mi ver tez osobni zkusenost . Ja sem treba tez vdana za araba ale ne z afriky muz je ze zeme kde maji onrovske nerostne bohatstvi vizum ziska bez problemy i bez snatku amerika ci evropa nebot nase ambasada vi moc dobre ze tito lide nemaji chute zustavat a zit v eu nebot doma maji lepsi ekonomiku nez my v cr . Tez mam fb a obcas se mi stava ze me otravuji muzi z afriky a to i presto ze mam verejne status vdana no sou to ubozaci kdyz otravuji vdane zeny takove rovnou ifnoruju a mazu a uz jen z principu mam muze se kterym mam dobry vztah mame spolu dite a uz z toho duvodu bych si jen tak nezavala neco s nikym jinym . Jak rika jedno americke prislovi nenic to co funguje takze si ted radeji trosku poplac a kasli na tunisaka dle meho nazora slusnej nebude ked vii ze si vdana a presto te otravuje . V muslimksem svete kdyz se zena vda muz arab se sni orestane bavit nebot respektuje jejiho manzela kdo me je prase .

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu