A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Prima Life Skanes

| Claudia
Claudia
Exim už má v letní nabídce nový hotel Prima Life - Chiraz
http://www.eximtours.cz/hotel/index.php?hotel=2059&termin=524628
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dendys 09.08.2012 22:59
Re: Prima Life skanes 

Takže tento hotel NIKDY!! v životě tam nejezděte byla sem tam 15dní a opravdu to stačilo, ješte až bude víc času dám recenzi, ale řeknu to takhle byla to tam katastrofa 4krát byl vytopený hotel, jídlo na nic, nekdy nešel jeden bar, fronty na pití děs!! Fakt největší zklamání! a ješte k tomu tento hotel reklamujeme, byl v našem termínu u právník a první várka reklamovala s právníkem. Opravdu hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• skrblik
Neregistrovaný uživatel
11.07.2012 17:10 178.40.179.***

Sú tu zase zdvojené témy. Prima Life Thalasso=Prima Life Skanes.

Eclair.KG 11.07.2012 04:55

řeknu vám to takhle,náročná nejsem,byla jsem v TN 15x,ale celkově co se týče tohoto hotelu,před sezonou či po hl.sezoně,to bude asi ok,ale v sezóně..........boj o lehátka - není jich tam na počet lidí,malá pláž a docela ošklivá a bacha někde v vodě jsou šutry.....jídlo....no tak prima lify nejsou zrovna skvostem co se týče kuchyně a nikdy nebyly....a proč jsou i nadšené recenze,protože jsou také "nanynky",kterým ke štěstí stačí animátor a jsou v sedmém nebi........ale i když jsem tam byla 2x a pokaždé v zimě tak se mi tam líbilo,ale to je tím jakou si tu dovolenou uděláte.....

Dendys 09.07.2012 13:17

já bych to okomentovala také tím že jsem předminulý rok také jela do tunisu do jiného hotelu, recenze byly také strašné a mi jsme skoro zájezd stornovaly, a nakonec jsme tam odjeli a byli jsme spokojeni. Takže to záleží kdo je na co zvyklý :) ale ráda bych slyšela i vlastní zkušenosti od lidí co tam byli :)

jindra
09.07.2012 12:37 194.213.41.***

Dobrý den, rád bych se také zeptal na tento holet. Jedeme tam 17.7.2012 v dvouletým chlapečkem a po přečtení pár recenzí jsem celkem zděšený. Je mi divné,že někteří jsou spokojení a někteří vůbec.Asi záleží na lidech co od pobytu čekají a na co jsou zvyklí. také asi bude záležet na měsíci ve ktrém tam kdo jede.

Dendys 08.07.2012 21:37

ráda bych se zeptala na zkušenosti s hotelem prima life skanes(thalasso) v Tunisku :)
jedu tam ted na konci srpna ráda bych zjistila náké info. Děkuji :))

kebira 27.02.2012 11:40
Re: Je oprávněné mít obavy 

ten hotel vždy patřil k těm levnějším

Karel
27.02.2012 10:14 89.102.176.***

Přesně tak, hotel znám i ze "zákulisí", pracoval jsem tam. Vše ředěné, šetří naprosto všude, kde vás to jen může napadnout. Masa se nedočkáte, jediné co je místo masa podávané, tak jsou jen kosti, navíc rozdrcené na malé kousky, takže se tím dusí i dospělí, natož děti - maso je drahé. Vzhledem k tomu, že ani neplatí zaměstnance, tak služby taky kolísají, zaměstnanci se často střídají, protože nedostanou plat. Veškeré problémy se neřeší, připomínky nepomáhají. Pokoje vypadají celkem obstojně, pokud nejste češi, v tomto případě výhled na ulici nebo na dvě rozestavěné trosky budov z každé strany hotelu. Pláž je vzhledem ke kapacitě hotelu malinká, vleze se na ni tak 10% kapacity, proto většina lidí tráví dovolenou u bazénu, kde probíhá doslova i pěstní boj o lehátka. Poloha hotelu špatná, vše je daleko, můžete jen ležet u hotelu, jinak místní dopravou do Sousse nebo na druhou stranu, Monastir.
Pokud se rozhodnete pro tento hotel, štěstí s vámi, podporujete jeho špatné vedení.

Neregistrovaný uživatel
26.02.2012 16:20 78.111.121.***

Plně souhlasím v tomto hotelu jsem trávila dovču 11.11 -24.11 2011 a nic horšího jsem nezažila v Tunisu jsem byla poněkolikáté všude se mi líbilo ale co předvedli tady to byla hrůza jidlo v pondělí uvařili a mi do jedli do čtvrtka všechny nápoje ředěné včetně mléka a na vše jedna odpověd je po sezoně máte smůlu nikdy víc tento hotel

skrblik 29.12.2011 17:53
Re: Prima Life Skanes 

My doporučujeme vyhnout se Tunisu a hlavně Prima Life Skanes děs a hrůza !!!!!!!!!!!!!! >:)

• skrblik
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu