A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Prosím ženy muslimů o rady a zkušenosti

| andyseek
andyseek
Ahoj. Snažila jsem se tady přečíst si diskuse na témata život s Tunisanem apod., ale nejsem z toho příliš moudrá, vždy se to zvrhne v nějakou diskusi mimo téma :-). Prosím, najdou se zde přítelkyně, manželky arabů, nejlépe tunisanů, které budou ochotné mi sdělit své poznatky z tohoto vztahu. Jací jsou? Myslím jací jsou 100% všichni muslimové. Měly jste třeba problémy s jejich názory, které jsou občas hodně odlišné a mimo...? Bojovali jste někdy s tím, že máte jiný názor a ten jste si chtěli prosadit? Jak to je s dětma, vždy musí být po otci muslimové? Svatba není nikdy možná s ateistkou? Čeho jste se museli vzdát, aby jste se svým partnerem - muslimem mohli být? Děkuji za všechny odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.09.2019 20:38 194.228.79.***
Re: Prosím ženy muslimů o rady a zkušenosti 

Jasny, vytvorila jsem si k tomu novy email aby me tu nekdo nebombardoval. Pak ti dam klidne muj ofiko,nebo neco :-))
Emailadress2@seznam.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.09.2019 18:31 95.85.216.***

Ahojky, prosím, mohla bych ti napsat třeba na mail.diky Martina

Neregistrovaný uživatel
07.09.2019 22:16 194.228.79.***

Ahoj, nevim jak stary je tenhle prispevek :-)) jestli potrebujes jeste poradit. Ziji 3 roky s mym Jamelem, tak mam asi co napsat :-[

Neregistrovaný uživatel
11.11.2017 18:33 94.112.216.***

Přečti si článek na tomto odkazu dole - jestli ti takový život vyhovuje, jdi do toho! Jestli se ale zarazíš alespoň nad jednou z věcí, které ta slečna popisuje, můžu tě ujistit, že tvůj vztah s muslimem nikdy nebude fungovat. Ta slečna jsem totiž já :)

Ps. a výmluvy typu: budeme žít v Evropě - neplatí. Muslim v Evropě má pořád stejnou hlavu, jakou měl v Africe, takže žádné falešné naděje. Pokud hledáš pravdu, musíš být K SOBĚ upřímná. A ted ten článek:

https://cestujsama.cz/zdarma-ukazka-knihy-sahara-je-zarliva-milenka/

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.11.2017 17:25 85.132.160.***

zamilovala jsem se do tunisana ale vsich ni me odrazuji nevim co delat jestli to ukoncit hned na zacatku nebo to rysknout je to uzasny chlap

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.03.2017 19:09 89.103.105.***

Kdo chce muslima, nechť se pakuje k nim do jejich domoviny a neotravuje tady o rady.Ona zkušenost na vlastní triko pěkně každou rychle vyléčí.Kdo chce kam...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
19.03.2017 14:02 92.96.225.***

Vetsi kravinu jsem dlouho necetla...

Neregistrovaný uživatel
18.03.2017 04:16 68.101.203.***
Re: Rada 

Konecne rozumné slovo

Neregistrovaný uživatel
18.03.2017 04:13 68.101.203.***

Pred svatbou je všechno jinak.
Nikdo nebude nic požadovat. Mohla byste zvýšit sumu kterou on musí zaplatit.
Už na šetřil na dum a na zařízení? Kde budete bydlet?
Seznámíte se rychle s nějakou Tunisankou a zjistěte jaké jsou jejich podmínky aby ji muž mohl požádat o ruku.

Viděla jste dum kde budete bydlet? Nemůže vás požádat o ruku bez věna.
Jinak jste a budete laciná.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
18.03.2017 04:08 68.101.203.***

Tunisane nejsou Arabové. Jsou většinou Berberove.
To je lepší.
Problémy s rozdílnými názory mít nebudeš. Názory bude mít jen on. Když se ho zeptas jaký názor ma a on ti to sdělí , tak budeš mír také názor. Tobě nebude dovoleno s nim nesouhlasit. Nesouhlasit nemůžeš protože Korán mu říká ze v tom případě ti musí nabít. Děti se už NARODÍ jako muslimové a patři OTCI. Ne tobě.
NIKDY se nesmí jeho rodina dozvědět ze nevěříš v boha. To by ses pro ne stala Satanem.
Oni si ani nic tak strašného nedokážu představit.

Většina z MNOHA muslimů které jsem poznala byli vlidní a hospitabilni lidé.
Dali by ti všechno. Ale bariéry v myšlení jsou nepřekonatelné.
Pokud se naučis žít jako nesvéprávný majetek svého muže, budeš občas i spokojena. Jen žádný názor!
Dvě pravidla:
1/ Muž ma ve všem pravdu.
2/ Pokud nemá vždy se drz prvního pravidla!!!!

Znám dvě české ženy, které žiji šťastné s extrémně bohatými muslimský mi
Manžely. Vzaly si je z vypocitavosti, mají rady majetek, vychází spolu vcelku dobře. O lásce nemůže byt ani řeči. On ma krásnou blondýnku několikrát denně k dispozici a ona tolik peněz kolik chce. Čisté obchod.
Sice ji už mockrát strasne zmlátil, ze skončila v nemocnici, ale pak ji za to koupil
Nového Mercedesa. A ji to za to stojí.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu