A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Tema o všem a o ničem převážně nevážně

| Mona
Mona
Protože byla zavřeno neutrální tema rozdílná mentalita, tak si dovoluji zadat nové tema ve kterém by se daly řešit ty věco co jinam nepatří a už vůbec ne na black list, protože ten by pak ztratil smysl.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
january 12.12.2013 09:13
Re: zdarec 

Pardon, zapoměla jsem se přihlásit. Příspěvek níže je můj.

Neregistrovaný uživatel
12.12.2013 09:11 194.228.20.***

Ivanko, kniha je přes e-shop. http://arabsky.svet-stranek.cz/objednavka/
Jinak pokud si chcete něco i poslechnout, dnes večer http://arabsky.svet-stranek.cz/pozvanka/. Pěkný den, jdu se zrepasovat. Snad to trochu pomůže. ;-)

ivana
12.12.2013 09:01 85.70.212.***

January,kde mohu tuto knihu koupit,je už v obchodech?Ted jsem dočetla stručný
obsah na netu,a věřím,že to bude úžasná kniha.Pamatuji si tvoje cestopisy na orbionu
Vítejte-Zdravstvujte v našej derevni-z Egypta,pak z Tunisu.Tenkrát jsem si je vytiskla
a ráda je občas pročítám.

january 12.12.2013 01:19
zdarec 

Tak jsem po hodně dlouhé době nakoukla na Orbion. Zdravím všechny "staré kusy" a koukám, že historie se stále opakuje, to je určeno těm novým :-). Dnes večer mám druhé autorské čtení své knížky Arabská pohádka a mám pocit, že teprve po dvou letech se dočkala "ocenění" /to je můj ironický pohled na svět/. Pěkný den. January

Ziza 06.04.2013 19:55
Re: ahoj 

Jak píše Kash, je lepší dináry utratit. Aby ti vyměnili dináry za eura, musíš mít schovaný potvrzení ze směnárny, že jsi si na dináry vyměnila a stejně ti zpět vymění jen poměrnou část. V případě, že si měníš eura, je lepší měnit postupně, aby ti jich pak moc nezůstalo. Jinak i na letišti v tranzitu, v kavárnách se dá platit dináry.

Kasheneshka 06.04.2013 18:02

Rozhodne se nevyplaci dinary menit zpatky, lepsi je utratit ;-)

Neregistrovaný uživatel
06.04.2013 16:07 81.200.60.***

ahoj,
holky nevíte jestli si něco ztrhává banka na letišti a kolik v případě výměny z dinárů zpět na eura?¨díky moc

Kasheneshka 04.04.2013 23:29

No to mas recht a jak tak koukam nikdo tu moc nezbyl :-(

karamocka 04.04.2013 22:26

já bych upřesnila - není nad staré dobré diskutující !

Kasheneshka 04.04.2013 17:15

Neni nad stare dobre casy 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu