A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Tema o všem a o ničem převážně nevážně

| Mona
Mona
Protože byla zavřeno neutrální tema rozdílná mentalita, tak si dovoluji zadat nové tema ve kterém by se daly řešit ty věco co jinam nepatří a už vůbec ne na black list, protože ten by pak ztratil smysl.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Samar 29.01.2010 16:45
RE: RE: RE: Vtip 

noo tak ten má aspoň "myšlienku", ale nepripadá mi to vtipné - teda aspoň mne :-? . Mám rada šťavnatejší humor.
Ale to je presne tak aj so židovskými vtipmi - tiež sú výrazne odlišné.

Ajnab 29.01.2010 14:29
RE: RE: Vtip 

Samar, tak ten je hodne dobrej!! :-P :-P :-P

dolphin7 28.01.2010 21:58
RE: RE: RE: RE: Stale aktualni... 

lilili: a přes jakou německou CK sis to kupovala, že ti dali voucher a není pak potřeba vízum? 8-O o tom jsem vůbec neslyšela, ale moc by se to hodilo :-P

veverka69 28.01.2010 14:58
Samar 28.01.2010 10:29
RE: Vtip 

Já tiež v tých arabských vtipoch nenachádzam žiaden humor :-| :-| :-| .
Chýba im dôvtip a šťava :-D
A je pravda - že v tom ich humore nájdete akurát to ako kto komu prešiel cez rozum a potom sa mal dobre 8-) napr.:
Vlk bol chudák veľmi hladný a hrozilo, že od hladu zomrie. A tak prosil Aláha, že nech mu pošle kúsok jedla a že on mu dá z vďačnosti potom postaviť mešitu. A tu zrazu zázrak okolo ide pastier, má jednu ovcu, ktorá kríva a tak dovolil, aby ju vlk zjedol. Vlk sa nažral do sýtosti, spokojne sa vyvaľuje na chrbáte 4 nohy otŕča smerom k nebesiam a vraví: "ďakujem Alláh, že si ma zachránil. 4 minarety (to ako tie nohy) som ti postavil - ostatné si dorob sám..." 8-O 8-O 8-O . Koniec vtipu :-?

Judita 27.01.2010 21:31
Vtip 

January - vtipy se zviratama, co si vymenuji penisy, jsem slysela nekolikrat i v Alzirsku! To bude asi nejaky nadnarodni severoafricky humor, ktery me teda taky k smichu moc neprisel. Jestli oni slovem "penis" nemysli "mozek"? :-D

lilili 27.01.2010 21:05
RE: RE: RE: Stale aktualni... 

Pokud poletíš z Mnichova, tak Student ag. staví přímo na letišti. Já když jsem si kupovala letenku od něm. cestovky, tak jsem dostala i voucher na no name hotel a pak není potřeba ani vízum. Alespoň takhle mi to vysvětlila paní z cestovky. ;-)

january 27.01.2010 20:52
RE: RE: Stale aktualni... 

Tak jsem řekla ten vtip Judity, smála jsem se pouze já, ale zato srdečně. Pak vyprávěl vtip chlapík - arabská zvířátka jdou na disko, v šatně si musí odložit penisy, aby nebyl nějaký problém. No a po skončení diskošky si zase jdou do šatny penis vyzvednou, no a poslední jde kohout se slepicí a zbyl na něho úplně jiní zvířecí ocas, tak se zlobí a slepice říka, tohle berem, byl totiž podstatně delší, haha. To je fór, co! A pak, že v arábii nemají smysl pro humor! Jenom mu teda moc nerozumím. Tak pěkné sny, nechci moc dráždit, dnes tady bylo docela hezký a bylo nádherně rozbouřené moře, vlny skoro jako domy - believe me! ;-)

Ajnab 25.01.2010 22:19
RE: RE: seznamka 

k letence z Nemecka se da take koupit vyhodne jizdenku na vlak v balicku, hromadnou dopravou pak neni na letiste problem.

dolphin7 25.01.2010 21:39
RE: seznamka 

kebira: nejen že se to vyplatí finančně, ale je to i jiný přístup, jednání atd. Je tam několik zastávek (vlak, i bus) a tuším že třeba Student staví nedaleko letiště..jinak v tomhle neporadím, my jezdíme autem.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu