A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Tema o všem a o ničem převážně nevážně

| Mona
Mona
Protože byla zavřeno neutrální tema rozdílná mentalita, tak si dovoluji zadat nové tema ve kterém by se daly řešit ty věco co jinam nepatří a už vůbec ne na black list, protože ten by pak ztratil smysl.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 10:54 197.211.58.***
Re: Tema o všem a o ničem převážně nevážně 

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
12.04.2017 14:05 194.228.84.***
Vodní sporty 

Dobrý den,
pamatujete si někdo kolik stály vodní radovánky u vašeho hotelu ? Hlavně by mě zajímala cena vodního skůtru , padáku, a třeba i čtyřkolky pro zajímavost :-))

Neregistrovaný uživatel
11.04.2015 23:59 85.13.72.***
Re: Kde sa dá tancovať latino? 

:-D Tak já Djerba Castille a Djerba Playa Club a v obou latino :-)

Neregistrovaný uživatel
11.04.2015 16:22 188.167.204.***

Latino nie vo všetkých. Bola som aj v takom, kde po detskej diskotéke do nemoty hrali bingo. :-|

Evitka1 10.04.2015 22:45

Já si myslím že tyhle tanečky se po dětské diskotéce tancujou asi ve všech hotelích ;-)

Neregistrovaný uživatel
14.03.2015 20:56 188.167.204.***
Kde sa dá tancovať latino? 

Priatelia, mám trochu nezvyčajný dotaz. Bola som minulý rok v hoteli Yadis v Tabarke a predtým v Abou Nawaz Montazah. Kto ste tam boli, viete, že tam bol dobrý animačný tím a takou špecialitkou bolo, že sa tam každý večer po detskej diskotéke tancovali spoločenské tance, vačšinou latino. Animátori postupne chodili po turistky a tak....Lenže po mňa už potom nikto nechodil, lebo som v týchto veciach drevo, :-D, už sa nikomu nechcelo so mnou namáhať, keď som im stále stúpala po nohách :-D No tak či tak, mne sa latino strašne zapáčilo a mrzelo ma, že si nemôžem zatancovať. Doma som sa potom prihlásila do tanečnej školy, takže teraz už čo-to viem, 8-) Tak sa vás teraz pýtam, keby som chcela ísť do iného hotela, viete o niektorom, kde by sa dalo kvalitne zatancovať latino?

kebira 23.12.2014 23:00
Vánoce 

Přeji všem, hezké prožití svátků vánočních <:-)

january 16.10.2014 16:21
Re: Tema o všem a o ničem převážně nevážně 

Ahoj lidi, tak jsem se po dlouhé době podívala na Orbion. Zůstal tady vůbec ještě někdo ze starých známých? A vyznáte se tady v tom blikajícím reklamním hnusu? Zdravím všechny. :-*

ivana
04.01.2014 18:08 85.70.212.***
Re: zdarec 

Ahoj January,tak až ted mi přišla tvoje kniha,hned večer jsem ji přečetla.Je úžasná a pokud jsou to zážitky z tvého života,tak ses opravdu v životě nenudila.Během četby jsem se vracela k mým vzpomínkám /láska s Egyptanem-6let/ a zjistila jsem,že jsou tihle hnědoocí fešáci asi všude stejní.Až napíšeš další knihu,tak dej vědět.

• Anonym (1)
ivana
12.12.2013 11:04 85.70.212.***
Re: zdarec 

Díky,určitě si ji koupím a doufám,že brzy zase něco napíšeš

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu