laoui 08.09.2008 13:44
Podnikání v Tunisku 

Nemáte někdo zkušenosti s podnikáním v Tunisku. Nějaké informace, rady atak.....

  • Anonym (2)
may 08.09.2008 19:12
RE: Podnikání v Tunisku 

ahojky, myslím, že jsi založila zajímavé téma.
Četla jsem asi před půl rokem roční zprávu 2006, kterou vydává každá naše ambasáda ve světě a v té zprávě se objevují nové informace o rozvoji země.
Zaujalo mne například, že je stále poukazováno na to, že v Tunisku neexistuje kontaktní místo česko-tuniské hospodářské komory, která by právě pomáhala českým firmám při prvotních kontaktech a vstupu na trh. Možná by to byl dobrý začátek :-)

Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 03:14 62.209.230.***
Re: Podnikání v Tunisku 

Ahoj ,rád bych zacal podnikat v Tunisu,hledám partnera nebo partnerku.muj email. m.zatopek.83@seznam.cz.....?

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 10:52 197.211.58.***
Re: Podnikání v Tunisku 

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@