A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Tunisko X Turecko, tak kam???

| DennyM
DennyM
Chtěla bych Vás poprosit o radu při rozhodování mezi Tureckem a Tuniskem. Dotaz je tak spíše směřován na dovolenkáře, kteří byli v obou zemích :-) Vloni jsem byla na dovolené v Turecku (Alanye) a považuji to za nekrásnějí dovolenou a pohádkové místo a kdybych nemusela, jinam nejedu. Ale bohužel to letos finančně nevychází a naskytla se mi příležitost letět do Tuniska, konkrétně na Djerbu. Nikdy jsem tam ale nebyla, a tak se chci zeptat, zda je možné večer vyrazit do města a očekávat např. to, co v Alanyi. Restaurace, bary, obchůdky apod., tedy takovou živou promédu. Nebo zda je člověk spíše hodně uvázan na hotel. Z fotek co jsem tu viděla, mi to přijde spíše takové klidnější. Budu ráda za jekékoliv rady, připomínky a zkušenosti. Mockrát díky všem :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.05.2021 21:06 90.179.1.***
Re: Kolik stojí PCR test v Tunisku? 

Tak při dnešním kursu 1TND za 7,725 Kč je to docela pálka

Neregistrovaný uživatel
21.05.2021 21:59 37.188.226.***
test 

209 tuniskych dinaru, viz stranky ministerstva zahranici

Neregistrovaný uživatel
21.05.2021 12:17 109.80.123.***
Kolik stojí PCR test v Tunisku? 

Ahoj, nevíte náhodou, na kolik přijde PCR test před odletem z Tunisu do Čech? Cestovka nám to není schopna sdělit, nerada bych platila za jeden test 2tis a více. Díky za info.

Neregistrovaný uživatel
20.04.2021 09:25 193.164.219.***
Re: Tunisko X Turecko, tak kam??? 

Ahoj no myslím že na ty Djerbe se to moc nedoporučuje vycházet večír ven do ulic teda ne moc ženám, je to kvůli náboženství. To můžu říct z vlastních zkušeností byli jsme na Djerbe ve městě Midoun. Takže to Turecko je v tomhle asi lepší,díky za recenze na Alanyi taky se tam chystáme podle tohodle průvodce https://ahojalanya.cz/ je tam vážně spousty míst a aktivit co může člověk navštívit a dělat. A noční život màme taky rádi:)

Sabinečka 15.03.2011 02:55
dovolená 

Jinak ta kamarádka s rodinou byla jinak hodně spokojená, :-) moře i hotel perfektní. A na její doporučení jsem tam vyrazila s rodinkou i já. A byla jsem také spokojená. :-D
Jen se přiznám nemůžu příště v takovém horku, nemohla jsem tam tak cestovat jak jsem zvyklá, těšila jsem se na Pamukkale a další, ale nezvládla jsem to. Dva výlety do okolí a na trh a finito. :-P

Sabinečka 15.03.2011 02:15
turečtí kluci 

Kamarádka se na dovolené v Turecku pouze skamarádila s jedním studentem, barmanem, nehrál si na neviňátko a byl fajn, :-) její mamka byla vždy s nima. Ta sice moc nerozuměla o čem mluví, ale tak přez den měla kamarádka volnost a večer dozor. Nijak jí to nevadilo, šlo spíš o pokec, disko a šíšu..žádné zamilování. Kamarádi.
Dali si kontakt na facebok, telefon mu nedala a co myslíte, stejně pak dva měsíce pořád zprávy a že hošík přijede atd. 8-O 8-O Mladá měla čisté svědomí a tak mu odpověděla, že klidně přijet může, ale hotely jsou drahé a kde bude spát, ona že bydlí u přítele a tomu by se nový nocležník asi nezamlouval. :-) Na kávu či na oběd ať přijde, ale hoch už se zklidnil. :-P
Jak podobné tuniským hotelovým klukům..

• Anonym (3)
Majo N
12.03.2011 22:52 217.144.30.***
Tunisko vs Turecko 

Náhodou sa téma celkom zaujímavo rozvinula.

Kasheneshka 12.03.2011 20:12
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tunisko vs Turecko 

no jo, hosi radi krasny oblinky :-P
ale to jsme mimo temu :D

january 12.03.2011 19:55
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tunisko vs Turecko 

To mě se stát nemůže, jsem naprosto arabský antityp! Žádná pořádná terma kbira, haha

Kasheneshka 12.03.2011 19:51
RE: RE: RE: RE: RE: Tunisko vs Turecko 

Netusim, jako cernovlaska jsem tam jeste nebyla :D
Ale ted jsem byla jako cernovlaska v TN a myslim, ze v tom neni zaden rozdil.
Stejne jsem byla stredem pozornosti :D

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu