A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Tunisské zásnuby

| flor
flor
Pořád se tu řeší jen svatba. Co takhle zásnuby?
Jaké jste měli zásnuby? Jak probíhají v Tunisku zásnuby?
Vše kolem zásnub
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.03.2021 14:47 193.164.219.***
Re: Tunisské zásnuby 

Moc děkuji za nahlédnutí do zákulisí takových zásnub. Zaujalo mě hlavně, že si tam ženy nechávají dělat hodně silný make-up. Mají i tam ženy povinnost nosit burky a zakrývat si tak převážnou část obličeje? Potom mají ale mok krásný make-up očí. Líbí se mi třeba takhle https://radchenko.cz/permanentni-make-up-ocnich-linek/ udělané oční linky. To vypadá moc pěkně.

Samar 19.08.2009 16:37
RE: RE: RE: RE: RE: Zasnuby !!!! 

Ahojky Dabdubti - zaregistruj sa, potom sa dá s tebou komunikovať aj cez SZ (súkromné správy) :-P :-P :-P

Dabdubti
19.08.2009 14:32 91.127.127.***
RE: RE: RE: RE: Zasnuby !!!! 

Rendulak a mozes mi napisat priblizne co tam saty kupene alebo pozicane stoja? co vysli teba? :)

• Anonym (1)
Dabdubti
19.08.2009 14:31 91.127.127.***
RE: RE: RE: RE: RE: Zasnuby !!!! 

ja praveze neviem ako Drahy planuje tie zasnuby ci to bude nieco vecsie alebo len v kruhu rodiny..A hej aj nad tym som rozmyslala ze by som si tam kupila alebo pozicala...no Uvidime,musim sa ho hlavne spytat ako sa to vsetko plnanuje..Ale dakujem baby za radi :) Ja sa tu este urcite ozvem alebo ak by ste boli zlate a mete skype tak Hanahanahana18 rada popisem :)

• Anonym (1)
rendulak 19.08.2009 10:30
RE: RE: RE: RE: Zasnuby !!!! 

....jo a ještě!Jak psala Samira.....je pravda,že holičky v Tunisu dokážou na hlavinkách vytvořit věci nevííííííííídanéééééééé 8-O 8-O 8-O

• Anonym (1)
rendulak 19.08.2009 10:27
RE: RE: RE: Zasnuby !!!! 

Dabdupti a ty máš v plánu si tam šaty vézt,nebo si je vybereš tam?Já osobně jsem si je vybrala tam.V Tunisu je tolik salonů že člověk neví,který šaty nakonec zvolit.....a to jak na zásnuby,tak na svatbu.Nevěsty si ty dny opravdu vychutnávají a užívají.Některý salony se o tebe postarají jak se říká od A až do Z.....sauna,masáž,depilace 8-O ,líčení,šaty,šperky...a mají opravdu výběr!!! ;-)

zahra
19.08.2009 09:44 89.24.67.***
RE: RE: RE: Zasnuby !!!! 

budouci nevesta muže mít šaty bílé(svatební(,ale zrovna tak mohou být i společenské,v jiné barvě než je bílá,docela záleží na snoubenci jaký oblek bude mít on,aby vám to dohromady ladilo :-)

Dabdubti
17.08.2009 23:56 78.99.63.***
RE: RE: Zasnuby !!!! 

mohla by si mi este poradit ake saty by boli vhodne? alebo tak?

zahra
17.08.2009 22:27 89.24.33.***
RE: Zasnuby !!!! 

zasnuby aneb fionce,jak nazývají zasnuby v tunisu,jsou podobne svatbe,mohou se slavit doma nebo v pronajmutém sále.snoubenci sedí na vyzdobeném trůně a pozorují hosty jak se radují a tancují na jejich hostině.hostinu platí snoubencova strana tak záleží na jejich fin situaci jak pohostí hosty,od džusu,sladkých zákusků až po dort který rozkrojí na konci hostiny,kdy se začíná provádět hena,poté už se oslava chýlí ke konci.

• Anonym (1)
Dabdubti
16.08.2009 22:55 91.127.178.***
Zasnuby !!!! 

mohol by mi niekdo pomoct? priatel chysta nase zasnuby oficialne v Tunise a chcela by som nieco o tom vediet viac...
ak mozte napiste mi sem pretoze nemozem si sem zadat mail...alebo na pokeci ako hanaax alebo skype Hanahanahana18 dakujem

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu