A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Únos dítěte

| Keisha
Keisha
Ahoj holky,ráda bych se zeptala jestli máte v okolí,či znáte osobně nebo jen z doslechu nějakou ženu,které bylo uneseno dítě do Tuniska.
Pokud ano tak se ozvěte s jakýmkoli příspěvkem,který by mohl pomoci děti navrátit zpět matce.Díky. :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 10:51 197.211.58.***
Re: Únos dítěte 

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
01.09.2019 17:18 185.85.36.***
Re: 

Ak raz vezme dieťa do Tuniska nikdy viac ho naspäť nedostane. Neexistuje žiadny úrad ktorý by vedel pomôcť. Ja som si tým prešla a chvála Bohu mam dcéru u seba ale iba vďaka jeho chamtivosti a debilite.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2019 10:19 193.164.219.***

Wau, to je hrozné :(

Neregistrovaný uživatel
25.05.2018 19:13 89.102.152.***

V Brně existuje úřad mezinárodně právní ochrany dítěte, dál bych bombardovala ambasády - jak českou tam, tak jejich tady, hledala bych neziskovky, charitu... ze své kušenosti mohu doporučit právníka (https://comeflexoffice.cz/sluzby/pravni-sluzby) , já měla děti tedy v Americe, takže v tom nebyl zamotaný žádný pošahaný muslim, ale obrň se trpělivostí, je to na dlouho, a je potřeba neudělat chybu, kterou by proti tobě pak mohli použít. :-!

Neregistrovaný uživatel
26.12.2017 02:01 89.102.129.***
Re: 

Šárko, je to už pár let, tak nevím, jak se situace vyvinula, ale přesně tak vidím tvého ex...Jsou všichni stejní... My jsme kur*y podle nich, ale co jsou potom oni? Doufám, že máš svoji dceru už u sebe...

• Anonym (1)
šárka
29.07.2014 13:22 195.191.202.***

pro Harrleye. Věděla jsem ,že se najde někdo zlý a hloupý jako jsi ty.Nikdy jsem neměla zapotřebí tady psát,ale bolest a touha vrátit své dítě domů,znova ho obejmout a číst mu pohádky byla tak silná,že jsem udělala i tento zoufalý čin.Nepředpokládám,že by jsi to pochopil,jen tě žádám pokud to pro tebe není životně důležité,aby jsi se těchto komentářů vyhnul.Děkuji

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

harrley1 08.07.2014 04:16

Ahoj Šárko
Tak ti nějak nevím,ale mám pocit že nás tu vodí za noc náctileté pubertačka která si potřebovala vymyslet báchorku o uneseném dítěti aby si í tu vůbec někdo všimnul :-\

• Anonym (1)
monastir
30.06.2014 01:13 197.27.97.***
Re: pro sarku 

promin,nemela jsem ted cas.proto jsem ti nepsala.bohuzel nevim jak ti pomoci.ja myslele se zijes v Tunisu a mas tuniske obcanstvi,to by se ti dalo pomoc.

Neregistrovaný uživatel
19.06.2014 11:57 195.191.202.***
Re: pro sarku 

Ahoj bohužel jsem nikdy nežila v Tunisku tudíž nemám ani trvalý pobyt.Jakým způsobem by se mi dalo pomoct.Prosím napište mi na tel.777 868 345 nebo sliti@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
29.05.2014 17:25 195.191.202.***

ahoj pokud se mnou chcete navázat kontakt ,tak prosím napište na sliti@seznam.cz.Nechci,aby on něco věděl.děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu