A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Únos dítěte

| Keisha
Keisha
Ahoj holky,ráda bych se zeptala jestli máte v okolí,či znáte osobně nebo jen z doslechu nějakou ženu,které bylo uneseno dítě do Tuniska.
Pokud ano tak se ozvěte s jakýmkoli příspěvkem,který by mohl pomoci děti navrátit zpět matce.Díky. :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Keisha 04.05.2008 23:27
Únos dítěte 

Ahoj holky,ráda bych se zeptala jestli máte v okolí,či znáte osobně nebo jen z doslechu nějakou ženu,které bylo uneseno dítě do Tuniska.
Pokud ano tak se ozvěte s jakýmkoli příspěvkem,který by mohl pomoci děti navrátit zpět matce.Díky. :-(

tobika 04.05.2008 23:38
RE: Únos dítěte 

A Ty někoho takového znáš?

Keisha 04.05.2008 23:41
RE: Únos dítěte 

tobika:no je to šílený,já děti nemám tak se do toho asi nedokážu tak dobře vžít,ale asi je to hrozně psychicky destruktivní.
Vidím to na kámošce.Hrozně bych ji chtěla pomoct,ale jak?
Úřady absolutně nefungují. :-(

tobika 04.05.2008 23:42
RE: RE: Únos dítěte 

Takže znáš konkrétně někoho,kdo s tím bojuje. :-( To je síla.Jsou rozvedení?Nemá s dětmi vůbec kontakt?

Keisha 04.05.2008 23:42
RE: RE: Únos dítěte 

Ano znám dvě.Jedna je kamarádka a druhá spíš taková vzálenější známá.Jedna tam má obě děti a druhé vzal muž to mladší.

Keisha 04.05.2008 23:44
RE: RE: RE: Únos dítěte 

Ta jedna je rozvedená a ta druhá se už rozvádí skoro 2 roky.
Ani jedna nemá kontakt a přijde mi to jako nevyřešitelné.

tobika 04.05.2008 23:45
RE: RE: RE: Únos dítěte 

To je děsná situace.Jak proti tomu bojují?Vůbec si to neumím představit.Jsou ale nějaké organizace,které pomáhají nebo se mýlím?Mě stačí,když si vzpomenu na knížku Bez dcerky neodejdu a mám dost :-?

tobika 04.05.2008 23:45
RE: RE: RE: RE: Únos dítěte 

nemůžou ty děti ani navštěvovat?

Keisha 04.05.2008 23:48
RE: RE: RE: RE: Únos dítěte 

No organizace,vzhledem k tomu,že Tunisko nepodepsalo Haagskou konvenci o vydávání dětí tak to jde velice těžko.
Tunisko děti dobrovolně nevydá,to by se asi musel zorganizovat únos ze strany matky,ale na to je třeba spousta peněz a pár lidí,kteří pomůžou a hlavně je to hodně nebezpečné.

tobika 04.05.2008 23:50
RE: RE: RE: RE: RE: Únos dítěte 

Aha,tak to je pak hodně těžký je dostat zpátky vid? :-( podle jejich zákona asi náleží děti muži a ne ženě jak je zvykem v Evropě ve většině případů.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu