A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Vztah na dálku s Tunisanem (žádné stěhování a vdavky)

| julietereza2
julietereza2
Ahoj všem,
předem prosím všechny skeptiky, provokatéry a "realisty", aby nereagovali nežádaným či urážlivým opovržením. O tyto reakce opravdu nestojím. Děkuji.

Chci si popovídat o zkušenostech, zda takový vztah může fungovat. Zda někdo má třeba podobnou zkušenost, jako já.

Zakoukala jsem se v Tunisu (rozuměj nezamilovala). On mladý číšník v all-inc hotelu s tím jejich minimálním platem. Strávila s ním hezké chvíle, sympatie na obou stranách. Já to fakt nebrala vážně. Ale samozřejmě mě po příjezdu zpět do ČR kontaktoval a píšeme si. Chtěl bych, abych přijela v prosinci na oslavy Nového roku alepsoň na 10 dní a poznala se s ním víc, jeho kamarády a jeho rodinu. Nemluví o svatbě, nechce dary, nechce se nikdy stěhovat z Tuniska. Ale zároveň mě informoval, že bych si pouze zaplatila letenku a pronájem domu/bytu tam a vše ostatní by řešil on (tzn. něco bych prostě platila) + pokud bych chtěla na výlety, musela bych si pronajmout auto (=zaplatit).
Mně se ta představa líbí, peníze pro mě nejsou problém, těch pár tisíc mi za zážitky stojí. Užiju si pár dní v jiné zemi, poznám jejich lidi a zvyky, bude rozhodně tepleji než v ČR a ještě k tomu bude nějaká ta romantika a sex. Vlastně nejvíc se bojím toho, že tam budu "sama" a kdyby cokoliv, jsem odkázaná na něj :-)) Ale i přesto jsem po přečtení diskusí zde značně rozladěná. Netušila jsem, jak to tam chodí, jela jsem prostě jen na dovolenou a až teď se dozvídám, že se tam dějí absurdity typu "bezzness". A samozřejmě z mého pohledu odvázané mladé evropanky mě ani ve snu nenapadlo, že normálně si užít a za půl roku to zopakovat je něco zlýho.

Čtu o tom, že Tunisani by nikdy nedovolili, aby něco žena platila - no ale co mají dělat, když sami vydělávají málo?

Čtu o tom, že evropanky jen využívají. No čtu o tom všem, o čem čtete i vy :-) tak vám nevím, najednou mám chuť s ním přestat komunikovat, na druhou stranu mi to přijde nespravedlivé - nijak mi neublížil, nic po mě nechce, a já jsem prostě zvyklá i zde z čech, že si své útraty platím sama.....

Takže moje definitivní otázka, nad kterou bych ráda diskutovala, zní asi takto: "může fungovat čistě a bez zlých úmyslů vztah na dálku s Tunisanem v jakýchsi evropských normách"? myslím tím to, jak to známe všechny - prostě se vidíme tehdy, když můžem a platíme oba dva na půl, resp. já holka si platím to své a občas mě chlap i pozve (=normální v ČR).

Stěhovat ani vdávat se nechci, v ČR vychovávám dceru, která by to určitě nedala... odstěhovat se tam.

Takže prosím pojďme diskutovat a prosím jen slušně a věcně. Děkuji moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.01.2020 20:54 193.165.97.***
Re: Vztah na dálku s Tunisanem (žádné stěhování a vdavky) 

:))))))))))))))))))))))))))))))) to ti asi vyj...... Mozek z hlavy,to nic to bude dobry,časem,možná,až na ten cvajc,ale na to stačí paralen:))))))))))))

Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 16:58 197.211.58.***

Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

Neregistrovaný uživatel
09.01.2020 19:42 89.24.37.***

Také mám zkušenost. Vše vypadalo normálně. Chodil do práce, žádné peníze po mně nechtěl. Seznámil se i s mou dcerou. Já za ním letěla a byl to krásný týden. Nedávno jsem zjistila, že nejsem jediná a byla to vlastně jen hra. Všichni jsou tam stejní, ano opravdu si jen hrají. I když si přímo neřeknou o peníze, náznaky jsou... Já bych nikdy nic nedala a neposlala... Přemýšlela jsem o tom, že bych ho pozvala sem. Ještě, že jsem to neudělala... Je to zkrátka jejich mentalita. Berte to jako zkušenost. I zde v Čechách narazíte. Zase na druhou stranu mám nač vzpomínat... Dámy, ženy, slečny, nevěřte jim. Nejste jediná, opravdu Vas nemiluje. Umí to ale skvěle zahrát a výborně se dvořit. Pokud neodolate, jen si užijte a čau...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.01.2020 10:17 109.107.200.185, 185.46.214.***

Mám za sebou čerstvou zkušenost s Tunisanem. Udělala jsem velkou chybu. Na začátku se vše jevilo naprosto bezproblémově.... .Dle mé rady bych k němu domu sama nejela. Zdá se mi, že teď porožíváš stejné pocity jako já. Dnes jsem ráda, že jsem se opanovala a nikam neodletěla....pokud má někdo zájem si o tom popovídat soukromě mohu poskytnout na sebe kontakt. Možná i já potřebuji s někým o tom mluvit, abych se zase vrátila zpět do normálního života a měla zase radost z všedního dne.

Neregistrovaný uživatel
29.09.2019 19:53 213.109.172.***

Trvá ještě ten vztah?

Neregistrovaný uživatel
29.09.2019 18:30 213.109.172.***

Letěla bych přes CK. Je to bezpečnější a máte i soukromí. Letenka je stejně drahá jako zájezd... Užijte si to a nenechte se odradit. Ty články o bezness jsou fakt strašný až mě to málem odradilo. Já vím, že za žádného chlapa platit nebudu ani mu nic posílat... Prostě si užíváme přítomnosti a vše to krásný. Když nám to neumí dát čeští pupici ????

Neregistrovaný uživatel
31.08.2019 20:51 86.49.249.***

Ty jo, hrůza co to čtu. Já jsem napůl Tunisanka, vyrůstám v ČR od mala, až na pár let v Tunisu a naši jsou spolu už 24 let. S mým přítelem jsme vyrůstali v Tunisu, naše rodiny se znají, zamiloval se do mě už v pubertě, ale to jsem žila svůj život v Čechách. Teď je to jinak, chtěla bych s ním zůstat, když čtu takový komentáře tak začínám mít strach ???? Ale uklidňuju se tím, že jsme spolu vyrůstali, moje rodiče jsou spolu 24 let a že v pubertě ho žádná Evropa nezajímala :D Tak to nevzdávej, důvěřuj, ale prověřuj :) Já doufám, že mě má rád jak říká. :)

Neregistrovaný uživatel
30.08.2019 01:28 94.113.173.***

Ahoj, nevím jestli ten kontakt osobní byl myšlen na mě, takže v případě že sem ještě zavítáte a bylo to tak myšleno, určitě sem dám mail nebo jiný kontakt....:-)

IAM 21.08.2019 14:59

Ahoj, jsem studoval v Čechách fyzioterapeuta
je tu žena či pár, kteří jsou právě teď na dovolené v Tnisku poblíž Djerbu a měli by zájem se sejít?

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 12:58 86.49.114.***

Ja momentalne schanim primou letenku do monastiru a nelze sehnat.. neporadi mi nekdo? Schanim na 5 dni kdykoliv v listopadu

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu