A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Vztah na dálku s Tunisanem (žádné stěhování a vdavky)

| julietereza2
julietereza2
Ahoj všem,
předem prosím všechny skeptiky, provokatéry a "realisty", aby nereagovali nežádaným či urážlivým opovržením. O tyto reakce opravdu nestojím. Děkuji.

Chci si popovídat o zkušenostech, zda takový vztah může fungovat. Zda někdo má třeba podobnou zkušenost, jako já.

Zakoukala jsem se v Tunisu (rozuměj nezamilovala). On mladý číšník v all-inc hotelu s tím jejich minimálním platem. Strávila s ním hezké chvíle, sympatie na obou stranách. Já to fakt nebrala vážně. Ale samozřejmě mě po příjezdu zpět do ČR kontaktoval a píšeme si. Chtěl bych, abych přijela v prosinci na oslavy Nového roku alepsoň na 10 dní a poznala se s ním víc, jeho kamarády a jeho rodinu. Nemluví o svatbě, nechce dary, nechce se nikdy stěhovat z Tuniska. Ale zároveň mě informoval, že bych si pouze zaplatila letenku a pronájem domu/bytu tam a vše ostatní by řešil on (tzn. něco bych prostě platila) + pokud bych chtěla na výlety, musela bych si pronajmout auto (=zaplatit).
Mně se ta představa líbí, peníze pro mě nejsou problém, těch pár tisíc mi za zážitky stojí. Užiju si pár dní v jiné zemi, poznám jejich lidi a zvyky, bude rozhodně tepleji než v ČR a ještě k tomu bude nějaká ta romantika a sex. Vlastně nejvíc se bojím toho, že tam budu "sama" a kdyby cokoliv, jsem odkázaná na něj :-)) Ale i přesto jsem po přečtení diskusí zde značně rozladěná. Netušila jsem, jak to tam chodí, jela jsem prostě jen na dovolenou a až teď se dozvídám, že se tam dějí absurdity typu "bezzness". A samozřejmě z mého pohledu odvázané mladé evropanky mě ani ve snu nenapadlo, že normálně si užít a za půl roku to zopakovat je něco zlýho.

Čtu o tom, že Tunisani by nikdy nedovolili, aby něco žena platila - no ale co mají dělat, když sami vydělávají málo?

Čtu o tom, že evropanky jen využívají. No čtu o tom všem, o čem čtete i vy :-) tak vám nevím, najednou mám chuť s ním přestat komunikovat, na druhou stranu mi to přijde nespravedlivé - nijak mi neublížil, nic po mě nechce, a já jsem prostě zvyklá i zde z čech, že si své útraty platím sama.....

Takže moje definitivní otázka, nad kterou bych ráda diskutovala, zní asi takto: "může fungovat čistě a bez zlých úmyslů vztah na dálku s Tunisanem v jakýchsi evropských normách"? myslím tím to, jak to známe všechny - prostě se vidíme tehdy, když můžem a platíme oba dva na půl, resp. já holka si platím to své a občas mě chlap i pozve (=normální v ČR).

Stěhovat ani vdávat se nechci, v ČR vychovávám dceru, která by to určitě nedala... odstěhovat se tam.

Takže prosím pojďme diskutovat a prosím jen slušně a věcně. Děkuji moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.11.2020 23:48 77.48.148.***
Re: Vztah na dálku s Tunisanem (žádné stěhování a vdavky) 

Ahoj, ✈let, je tam teplo i 12 měsíc, do moře???? asi ne, ale bazén???????? v pohodě. Prostě si užít. A uvidíš. Jak by začal že potřebuje pro nemocnou matku nebo jiný rod. příslušník budeš mít jasno... Jakákoliv žádost o peníze >:)spatne znamení. Ale neberes si ho, takže adie :-|

Neregistrovaný uživatel
09.11.2020 19:06 78.80.27.***
Re: Život s Tunisanem v ČR... 

Ahoj, mám dotaz, zažívám dost podobnou věc, nevíš kolik stojí visum Tunisana, když chce na nějakou dobu do Česka?

Neregistrovaný uživatel
26.10.2020 15:27 185.5.225.***

Dobrý den, mohla by jste mi prosím napsat vaší zkušenost s tunisanem? mám podobnou díky. alecramdusik@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
26.10.2020 15:15 185.5.225.***
Re: Tunisan 

Dobrý den, každý tu má strach z tunisanu, máte manžela a zajímal by mě váš názor, můžete prosím napsat na alecramdusik@seznam.cz.

Neregistrovaný uživatel
22.10.2020 20:03 185.71.41.***
Život s Tunisanem v ČR... 

Ahoj děvčata... před měsícem jsem zažila velmi romantickou dovolenou v Tunisku s místním organizátorem výletů... Vím, co se o Tunisanech říká, mám načteno dost o sexuální turistice... Vím, že většina se chce hlavně dostat do Evropy, aby se měli líp... Popravdě, ani se jim nedivím, život v Tunisku musí být dost náročný, práce je tam minimálně, zvlášť té dobře placené...

Ten můj Tunisan není žádný nevzdělaný ucho. Má diplom z elektrotechniky, byl dokonce 1,5 roku na stáži v ČR, mluví několika jazyky, angličtinu ovládá líp než já...Po mém odletu jsme stále v kontaktu, vlastně jsem od toho žádné pokračování nečekala, nejsem úplně najivní... Nicméně přišel s tím, že má nabídku práce v ČR a že by ji chtěl přijmout a začal si vyřizovat prostřednictvím české firmy pracovní víza a povolení k pobytu... Stále jsem dost skeptická a nedůvěřivá... Ale už se to někomu stalo, že opravdu Tunisan přiletěl k nám?

Na letišti jsem zaregistrovala několik česko-tuniských párů, jedna dokonce rodinka s malou dcerkou, zřejmě byly v Tunisku na dovolené, tunisan uměl plynule česky... Takže věřím, že nejsou všichni stejní. Ten můj nemluví o svatbě, nežádá po mě žádné peníze... Nicméně obavy samozřejmě mám.

Vyšlo to tady někomu, život v ČR s tunisanem? Nechci se vdávat, ani pořizovat děti (jednu dcerku už mám) a rozhodně se nechci stěhovat do Tuniska...Ale život s ním v ČR si celkem představit dokážu. Má někdo zkušenosti s vyřizováním pracovního povolení, jak dlouho to trvá, co vše musí předložit?

Díky za reakce, Týna - tyna.andilek@seznam.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2020 09:19 80.243.100.***

Musel by se stát zázrak- Není to nemožné, ale z vlastní zkušenosti vím, že nebude mít jen Vás. Bude zvyšovat své nároky. Nakonec se odmlčí- pro Vaši velkou samostatnost. Jsou určitě páry, které spolu žijí/ vzdělaní Tunisané. On sex uvítá- když se mu nabídnete- říkají o nás /promiňte, ale je to tak/ že jsme kurvy

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.06.2020 18:43 46.135.11.***

ahoj, jestli by to platilo třeba i pro mě, mohla bys mi taky napsat třeba aspoň zhruba, jaký máš příběh? mail: Pink.alinka@seznam.cz , byla bych moc vděčná :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.05.2020 02:06 109.72.2.***

Ahojky kocando, chtela bych ti doporucit; abys pozorovala a dej tomu vztahu dva roky. Uvidis sama...z 80% jde bezzness. Ale mas 20% a to nelze poznat hned. Nikdy nic neomlouvej a nelitovat. Drzim palce a verim v dobry konec. Packo Nekktarinka.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.05.2020 09:51 37.48.61.***

Nenavstevovat a ukončit to. Jak navštívíte, bezhlavě se zamilujete a konec. On to jen hraje a ikdyz to tak nevypadá, chce se dostat do Evropy... Jsou výborní herci, věřte mi. Mám s tím zkušenosti. Když poletite, jen si užijte a pak čau.. Dal nic nerozvijejte.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.05.2020 09:17 95.85.248.***

Ahoj Jano, prosím napis mi také na e-mail: martina.pavelova@seznam.cz

Moc děkuji
Martina

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu