A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Vztah na dálku s Tunisanem (žádné stěhování a vdavky)

| julietereza2
julietereza2
Ahoj všem,
předem prosím všechny skeptiky, provokatéry a "realisty", aby nereagovali nežádaným či urážlivým opovržením. O tyto reakce opravdu nestojím. Děkuji.

Chci si popovídat o zkušenostech, zda takový vztah může fungovat. Zda někdo má třeba podobnou zkušenost, jako já.

Zakoukala jsem se v Tunisu (rozuměj nezamilovala). On mladý číšník v all-inc hotelu s tím jejich minimálním platem. Strávila s ním hezké chvíle, sympatie na obou stranách. Já to fakt nebrala vážně. Ale samozřejmě mě po příjezdu zpět do ČR kontaktoval a píšeme si. Chtěl bych, abych přijela v prosinci na oslavy Nového roku alepsoň na 10 dní a poznala se s ním víc, jeho kamarády a jeho rodinu. Nemluví o svatbě, nechce dary, nechce se nikdy stěhovat z Tuniska. Ale zároveň mě informoval, že bych si pouze zaplatila letenku a pronájem domu/bytu tam a vše ostatní by řešil on (tzn. něco bych prostě platila) + pokud bych chtěla na výlety, musela bych si pronajmout auto (=zaplatit).
Mně se ta představa líbí, peníze pro mě nejsou problém, těch pár tisíc mi za zážitky stojí. Užiju si pár dní v jiné zemi, poznám jejich lidi a zvyky, bude rozhodně tepleji než v ČR a ještě k tomu bude nějaká ta romantika a sex. Vlastně nejvíc se bojím toho, že tam budu "sama" a kdyby cokoliv, jsem odkázaná na něj :-)) Ale i přesto jsem po přečtení diskusí zde značně rozladěná. Netušila jsem, jak to tam chodí, jela jsem prostě jen na dovolenou a až teď se dozvídám, že se tam dějí absurdity typu "bezzness". A samozřejmě z mého pohledu odvázané mladé evropanky mě ani ve snu nenapadlo, že normálně si užít a za půl roku to zopakovat je něco zlýho.

Čtu o tom, že Tunisani by nikdy nedovolili, aby něco žena platila - no ale co mají dělat, když sami vydělávají málo?

Čtu o tom, že evropanky jen využívají. No čtu o tom všem, o čem čtete i vy :-) tak vám nevím, najednou mám chuť s ním přestat komunikovat, na druhou stranu mi to přijde nespravedlivé - nijak mi neublížil, nic po mě nechce, a já jsem prostě zvyklá i zde z čech, že si své útraty platím sama.....

Takže moje definitivní otázka, nad kterou bych ráda diskutovala, zní asi takto: "může fungovat čistě a bez zlých úmyslů vztah na dálku s Tunisanem v jakýchsi evropských normách"? myslím tím to, jak to známe všechny - prostě se vidíme tehdy, když můžem a platíme oba dva na půl, resp. já holka si platím to své a občas mě chlap i pozve (=normální v ČR).

Stěhovat ani vdávat se nechci, v ČR vychovávám dceru, která by to určitě nedala... odstěhovat se tam.

Takže prosím pojďme diskutovat a prosím jen slušně a věcně. Děkuji moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.09.2019 19:53 213.109.172.***
Re: Vztah na dálku s Tunisanem (žádné stěhování a vdavky) 

Trvá ještě ten vztah?

Neregistrovaný uživatel
29.09.2019 18:30 213.109.172.***

Letěla bych přes CK. Je to bezpečnější a máte i soukromí. Letenka je stejně drahá jako zájezd... Užijte si to a nenechte se odradit. Ty články o bezness jsou fakt strašný až mě to málem odradilo. Já vím, že za žádného chlapa platit nebudu ani mu nic posílat... Prostě si užíváme přítomnosti a vše to krásný. Když nám to neumí dát čeští pupici ????

Neregistrovaný uživatel
31.08.2019 20:51 86.49.249.***

Ty jo, hrůza co to čtu. Já jsem napůl Tunisanka, vyrůstám v ČR od mala, až na pár let v Tunisu a naši jsou spolu už 24 let. S mým přítelem jsme vyrůstali v Tunisu, naše rodiny se znají, zamiloval se do mě už v pubertě, ale to jsem žila svůj život v Čechách. Teď je to jinak, chtěla bych s ním zůstat, když čtu takový komentáře tak začínám mít strach ???? Ale uklidňuju se tím, že jsme spolu vyrůstali, moje rodiče jsou spolu 24 let a že v pubertě ho žádná Evropa nezajímala :D Tak to nevzdávej, důvěřuj, ale prověřuj :) Já doufám, že mě má rád jak říká. :)

Neregistrovaný uživatel
30.08.2019 01:28 94.113.173.***

Ahoj, nevím jestli ten kontakt osobní byl myšlen na mě, takže v případě že sem ještě zavítáte a bylo to tak myšleno, určitě sem dám mail nebo jiný kontakt....:-)

IAM 21.08.2019 14:59

Ahoj, jsem studoval v Čechách fyzioterapeuta
je tu žena či pár, kteří jsou právě teď na dovolené v Tnisku poblíž Djerbu a měli by zájem se sejít?

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 12:58 86.49.114.***

Ja momentalne schanim primou letenku do monastiru a nelze sehnat.. neporadi mi nekdo? Schanim na 5 dni kdykoliv v listopadu

Neregistrovaný uživatel
02.08.2019 14:51 194.79.55.***

Z Prahy pravidelně létá mimo sezónu, každé úterý letadlo Tunisair přímo do Tunisu cena kolem 8.000,-. Já létala v zimě na Djerbu z Německa - Berlína za 6.500,- do Hl. města Tunisu bude určitě levnější (z německa).. :-)

Neregistrovaný uživatel
01.08.2019 17:01 89.176.57.***

Dobrý den,mohla by jste mi poradit jak jste letěla mimo sezonu do Tuniska a kolik stála letenka DĚKUJI

Neregistrovaný uživatel
28.07.2019 19:19 89.24.41.***

217 : můžeš se s námi podělit o osobní zkušenost?

Neregistrovaný uživatel
26.07.2019 12:28 217.75.221.***

Hlavně si pak tady nestěžujte, až budete chudinky samoživitelky. ☻

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu