A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tunisko - Diskuze

Původní dotaz

Žádost o české občanství

| Anonymous user
dar
Ahojky, tak jsem se odhodlala založit téma, které si myslím, je také velice důležité. Pokud zde v České republice žijí šťastný páry s manželem Tunisanem a žijí zde spolu více než 5 let, tak by určitě již někdo z nich měl podstoupit žádost o české občanství. Byla bych velice ráda, kdyby se zde někdo ozval, kdo toto již podstoupil. Zajímalo by mě, jak dlouho ste museli čekat a co všechno podstoupit, než vašemu manželovi bylo české občanství uděleno. Předem moc děkuji za příspěvky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 12:45 37.48.56.***
Re: žádost o české občanství 

Můj manžel žije v ČR 15 let a bude si teď taky žádat o občanství. Pokud je Tunisan rozhodnutý tady strávit zbytek života, české občanství mu dává více a lepších možností tady v ČR, ale i v celé Evropě. Část mé rodiny žije v USA a také si po dlouhých letech tam udělali jejich občanství. Jsou to pořád češi, jen se rozhodli žít už tam a být právoplatnými občany a jen cizinci.

Neregistrovaný uživatel
08.03.2019 20:26 37.188.134.***
Re: Žádost o české občanství 

Zdravím..
Jsem s tuniska a právě chci žádat o občanství, akorát nevím přesně jaký papíry nachystat...
Prosím jestli někdo to vy tak ať me poradí...
Děkuji moc za ochotu..

karamocka 06.04.2012 19:22
Re: 

ahoj 85*** pokud já vím , tak jakmile máš už příslib , tak je zčásti vyhráno , tzn ,,. že správní přstupek či pokuta nejsu závažného charakteru , aby zapříčinily zrušení příslibu udělení občanství , musel by se jednat o závažný trestný čuin s vyskou saznou treszu apod ..takže pokud jsi někde špatně parkovala , tak to nebude mít vliv na řízení o udělení občanství :-) držím palce !

Zebra Tn 05.04.2012 21:05
Re: 

Farm, proč by se měl vzdát tuniského? Neznamená, že když tento zákon měla Česká republika, že ho Tunisko musí mít také..... ;-)

Neregistrovaný uživatel
05.04.2012 20:22 85.162.183.***

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, mě už MV udělilo příslib českého občanství, jen si ted musím zrušit svoje dosavadní občanství, ale do té doby nevíte prosím Vás jestli MV může z nějakého důvodu zrušit příslib udělení českého občanství, třeba například jsem měla přestupek, nebo pokutu? prosím o odpověd jestli máte někdy s tímhle zkušenosti,děkuji moc

Farm 26.02.2011 10:42
RE: RE: RE: RE: RE: žádost o české občanství 

Já mám možná blbej dotaz. ale jak můžou mít dva pasy, když se kvůli českému občanství musí vzdát toho tuniského? 8-O

DPH - VAT
25.02.2011 14:42 86.49.57.***
Komunismus skončil před 1992 

Zákon z 29.12. 1992 fakt není z komunismu:)

Peťulinka 21.12.2010 14:26
RE: RE: RE: žádost o české občanství 

Monico, víš co se říká...neznamená, že když neznám, neexistuje ;-).
Můj kamarád má české občanství, nepletu si to s trvalým pobytem a je tunisan :-D .

Ranja 20.12.2010 18:32
RE: RE: RE: žádost o české občanství 

Tak tady Nána, nebo jak se slecna jmenuje, nevim, kde se pohybuje, ale ja znam ve svem okoli dost Tunisanu, kteri maji ceske obcanstvi a napr. muj muz si o nej chce zazadat taky! Jenze cekame jak se vyvbrbi dituace s DAR...vubec nechapu tady ty utoky, a vysmechy...opravdu nechutny!

Bellinda 17.12.2010 08:04
RE: RE: RE: RE: žádost o české občanství 

Souhlasím se Samar....to musí být úžasnej pocit cestovat se dvěma pasy, z nichž jeden je evropský. A vsadím boty, že v několika kavárnách ho shlédne nespočet kámošů s obdivem. Prostě oni jsou takový, chlubivý...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu